Пологівські освітяни побували в Генічеську (ФОТО)

Опубліковано в 17:42 Новини, У районі, Фото-галерея    526

Відпочити в оксамитовий сезон – мрія багатьох українців. Та якщо ти вчитель – ця мрія нездійсненна… Але не для педагогів Пологівщини. Завдяки спільним зусиллям керівника профспілок Мовчан Зої Адамівни та генерального директора турфірми Веста Тревел Світлани Анатоліївни освітяни району поринути у казковий відпочинок на березі Азовського моря в одному з найкращих пансіонатів  – «Джерело здоров’я» в селі Генгірка Генічеського району Херсонської області.

Недаремно, бувалі рекомендують приїздити в Генічеськ в оксамитовий сезон, адже він вважається одним із найсприятливіших періодів для відпочинку. А все завдяки погоді – на початку осені нестерпної спеки вже немає, але температура моря і повітря все ще досить висока. Тож, вони отримали неабияку насолоду від купання в Азовському морі та в унікальних оздоровчих геотермальних джерелах, які насичені хлоридно-натрієвими і йодно-бромними водами, що надзвичайно корисно для зміцнення та покращення здоров’я.

На зворотньому шляху освітяни побували в історико-археологічному заповіднику «Кам’яна Могила». Це унікальна пам’ятка геології і археології світового значення, що розташована у Запорізькій області неподалік Мелітополя.  Представники різноманітних енергетичних практик, язичники, уфологи, біоенергетики – усі вважають це місце таким, «що надає силу», допомагає отримати зцілення.  Освітяни також відчули потужну енергетику Кам’яної Могили, нашого українського «Стоунхенджа», та  загадали  потаємні  бажання, доторкнувшись до каменя бажань.

На жаль, час відпочинку дуже швидко сплинув. Та приємні спогади і заряд позитивних емоцій залишиться з ними на весь навчальний рік.

Леонід Мальченко

Фото Леоніда Мальченко та Сергія Ложкіна

Залишити відповідь