Пологівські роботодавці потребують працівників

Опубліковано в 10:56 Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах, У районі    891

Багато роботодавців визнають, що їм катастрофічно не вистачає кадрів – доводиться докладати неабияких зусиль і винахідливість, щоб заповнити вакансії. Ринок праці фіксує деякий дисбаланс – бракує фахівців певних професій та існує надлишок інших. У зв’язку з трудовою міграцією в країні спостерігається кадровий дефіцит простих робітників. Тож, який стан із потребою роботодавців у кадрах в Пологівському районі?

У цьому році 231 роботодавець надав інформацію до філії про вакансії на своїх підприємствах. Це на 12 % більше, ніж у минулому році. Збільшилась також і кількість  пропозицій роботи. За цей період у базі Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості налічувалось 1,1 тис вакансій.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування: трактористи, водії, токарі, машиністи тепловозів, дорожні робітники, лаборанти хімічного аналізу, машиністи крана (кранівники), оператори котельні, монтери колій.

Також затребувані представники найпростіших професій: підсобні робітники, прибиральники,  сторожі, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники та укладальники-пакувальники.

У сфері торгівлі і послуг –  продавці, охоронники, кухарі, молодші медичні сестри, помічники вихователя тощо.

Серед кваліфікованих робітників з інструментом – це слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, пекарі, столярі тощо.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, медичних сестер, фахівців, економістів, інженерів різних галузей, вихователів дошкільних навчальних закладів.

Нагадуємо, оголошення про вільні вакансії розміщенні на сайті ПІК за посиланням “Пропонують роботу”

1 коментар на “Пологівські роботодавці потребують працівників

  • Заробітню плату в 30 тисяч гривень загального нарахування всім не покладеш(не враховуючи преміальних) , а отримувати 3-5тисяч гривень на місяць і бути працівником за цю зарплатню на правах кріпосного- то вже краще бути в такому статусі у Польщі чи Чехії , але отримувати в 5-6 ,а де і зарплатні більше -залежить від фаху .

Залишити відповідь