Пологівські ветерани футболу зіграли у Бердянську (ВІДЕО)

Опубліковано в 13:05 Відео-галаеря, Новини, У регіоні, Фото-галерея    334

У Бердянську відбувся турнір ветеранів

Ініціатором змагань виступила Запорізька обласна федерація футболу.

Бердянський стадіон «Енергія» в черговий раз став місцем проведення змагань Всеукраїнського масштабу.

У п’ятницю, 28 липня, в перлині Азова відбувся футбольний турнір, участь в якому взяли гравці вікової категорії від 40 років і старше. Три команди ветеранів футболу з Василівки, Поліг і Бердянська, а також представник Харківської області – команда «Колос» (Сахнівка) – взяли участь в цікавих змаганнях.

Згідно регламенту змагань, ігри пройшли за кубковою системою. У першій півфінальній парі зустрілися команди Бердянська і Василівки. Гра пройшла в напруженій боротьбі. Сили двох команд виявилися приблизно рівними. Основний час поєдинку завершився внічию 2:2, а в серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися гравці ФК «Бердянськ», які отримали право виступити у вирішальному поєдинку.

Другим фіналістом турніру стала команда «Колос», яка виявилася сильнішою за збірну міста Пологи.

Окрім того, команда з Харківської області виявилася значно сильнішою всіх своїх суперників. І у фінальному поєдинку проти господарів поля ФК «Бердянськ» футболісти «Колоса» були на висоті, завершивши поєдинок перемогою 7:3.

Бронзовим призером турніру стала команда «Таврія» (Василівка), яка у грі за третє місце перемогла збірну міста Пологи 3:2.

По завершенню ігор, кращі гравці і команди турніру отримали заслужені нагороди від організаторів змагань – Запорізької обласної федерації футболу (голова Віктор Межейко) і Бердянської міської федерації футболу (голова Петро Гончарук).

Джерело: zoff.zp.ua