Пологівські журналісти написали радіодиктант. Цікаво про результати?

Опубліковано в 13:29 В Україні, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    514

 9 листопада Україна святкує День української писемності та мови.

Традиційно, у цей день вже 19-й рік поспіль (починаючи з 2000 року) українці пишуть диктант національної єдности.

А ще в цей день вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Напевно, саме тому радіодиктант під назвою “Від бересту – до цифри” згадав у своїх рядках цю величну людину.

Журналісти ПІК вирішили долучитися до загальнонаціонального флешмобу #пишеморазом та з радістю відгукнулися на запрошення Анастасії Полянської – працівниці Пологівської районної бібліотеки- написати радіодиктант разом з іншими пологівцями.

На всіх платформах Суспільного 0 10:50 розпочалося пряме включення з бібліотеки ім. Володимира Вернадського, де зібралося багато охочих разом написати диктант.

Текст диктував Олександр Авраменко – радіоведучий, доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Пологівці уважно перевіривши написане, мали змогу надіслати скріншоти або фото на адресу Українського радіо. Переможців, за оголошенням ведучих, буде нагороджено заохочувальними подарунками.

До написання диктанту сьогодні долучилися багато українців – на підприємствах, в навчальних закладах та навіть за кордоном.

Перевіривши текст написаного диктанту за оригінальним текстом, який було опубліковано на сайті Українського радіо о 12:00 журналісти ПІК знайшли у себе декілька пунктуаційних та орфоргафічну помилку.

“Перевірити рівень власних знань – це дуже доречно – скажу вам – як автор цієї статті, адже у нашій професії – це досить важливо, тим більше, що автори проекту підготували певні мовні пастки, які стосуються нових правил українського правопису.

У моєму диктанті було кілька помилок. Тому, є над чим попрацювати!

Головним у сьогоднішньому флешмобі можна назвати єднання всіх українців навколо спільної мети – вшанування мови, писемності, традицій українського народу.

Залишити відповідь