Пологівській бабусі дісталось «на горіхи»

Опубліковано в 15:25 Важливі, Новини, У Пологах    1 933

Вчора літній мешканці по вулиці Червоній випала нагода підзаробити на горіхах. І робота не важка, і заробіток не зайвий, тож бабуся погодилася і собі долучитися до «горіхового» бізнесу.

Чолов’яга попросив жінку залишити на подвір’ї два мішки горіхів для зберігання. А через пару днів обіцявся їх забрати. Але не за «просто так». Бабусин «інтерес» за зберігання оцінив аж у сто гривень! Тільки от халепа – мілких грошей не мав. Лише 500 грн однією купюрою, тож попросив здачі 400 грн. Те, що на банкноті було написано «сувенір» літня жінка не помітила. Але і повної здачі не мала, тож запропонувала 200 грн.

Отримавши гроші, щедрий «ділок» хутко зник з подвір’я, а бабуся залишилися охороняти мішки з непотребом… до першої нагоди розміняти велику купюру… Жінка ще чекає, що в гостя прокинеться совість і він поверне гроші…

Шановні пологівці, бережіть свої гаманці та душі від таких пройдисвітів. Об’єктивно оцінюйте пропозиції заробити та ретельно перевіряйте всі деталі. Особливо уважно ставтеся до своїх літніх родичів, адже вони найлегша добич для шахраїв. Всі ми знаємо, що знайти злодія важче, аніж попередити злочин.

1 коментар на “Пологівській бабусі дісталось «на горіхи»

Залишити відповідь