Медиків Пологівщини привітав учасник телешоу “Голос Країни”📷

Опубліковано в 17:53 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    1 344

Сьогодні у КЗ ЦКД “Гірник” від щирого серця вітали медичних працівників Пологівщини з нагоди Дня медика, який святкують 16 червня.

В залі зібрались працівники різних закладів медичної сфери району. Були присутні працівники – ювіляри, які в буквальному сенсі – “живуть своєю професією”, маючи 10, 20, 30, 40 та навіть 45 років трудового стажу на благо здоров’я наших земляків.

Слова подяки, грамоти, квіти та подарунки – все для наших янголів-охоронців у білих халатах!

Зі словами вдячності зверталися представники міської та районної рад, Пологівської РДА та профспілкової організації.

Головні лікарі Пологівщини своїми креативними промовами просто підкорили гостей, а нагородження головного лікаря НП “Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Романа Кравченка зірвало зал бурхливими оваціями.

Після урочистостей, організатори підготували для всіх присутніх справжный концерт за участі артистів Запорізької обласної філармонії. До речі, солістом якої є учасник Всеукраїнського проекту “Голос Країни”.
І вдень і вночі медики стоять на варті нашого життя. Сьогодні ми низько вклоняємося нашим героям!

До вашої уваги фото-репортаж:

Шановні медпрацівники, бажаємо, щоб ви, допомагаючи людям, не забували про своє здоров’я, ваша робота завжди була добре оплачуваною. Щастя, успіхів, спокою в душі вам. Нехай все хороше, що ви зробили для людей, повернеться до вас в трикратному обсязі.

Оля Белименко

Залишити відповідь