Пологівці, УВАГА! Звертається “Благоустрій”

Опубліковано в 10:14 Важливі, Новини, У Пологах    478

До уваги мешканців міста, підприємців різних форм діяльності, підприємств розташованих у межах міста та господарям приватних домоволодінь  міста Пологи!

КП «Благоустрій-Пологи» інформує:

Рішенням №2 від 29 липня 2011 року «Про  затвердження  Правил    благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Пологи» керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Пологівська міська рада  затвердила Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Пологи.

Витяги із правил благоустрою

ІV. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ
НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ
4.3.  Підприємства, установи, організації, а також індивідуальні власники будинків, зобов’язані прибирати прилеглі до їх домоволодінь території, в довжину – в межах їх ділянок, у ширину – до середини вулиці, провулку, проїзду, а при однобічній забудові – в межах повного профілю вулиці.

4.4.  Територія парків, скверів, лісопарків і цвинтарів та прилеглі до них тротуари і проїзди прибираються та підтримуються в належному санітарному стані організаціями, у віданні яких вони знаходяться.
4.6.  Керівники підприємств торгівлі промислового, харчового та побутового обслуговування зобов’язані забезпечити прибирання територій і скошування трави на прилеглих ділянках до магазинів, їдалень, наметів, кіосків, ларьків, лотків на відстані 20м від межі відведеної земельної ділянки, а при розташуванні об’єкта фасадом на вулиці – до середини проїжджої частини.
4.9.   Керівники підприємств, установ, організацій, відомств, навчальних закладів, власники індивідуальних будинків, фізичні і юридичні особи зобов’язані укладати договір на вивезення твердих побутових відходів з підприємствами будь-якої форми власності, які мають право займатися цією діяльністю.

4.10.  Відмовлення від укладання договору на вивезення відходів, як і створення несанкціонованих смітників, розглядається як факт забруднення навколишнього середовища відходами споживання, що тягне за собою цивільно-правову й адміністративну відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.
4.20.3.    Забороняється спалювати опале листя, гілки, ялинки та інше.
За несвоєчасне вивезення сміття винні особи можуть притягуватися до адміністративної відповідальності згідно КУ «Про адміністративне право».

V. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБІТ ПО ЗНИЩЕННЮ БУР’ЯНІВ
5.1.  Територія населеного пункту повинна бути постійно вільна від бур’янів, які завдають шкоди здоров’ю людини і культурним рослинам.

5.2.  Підприємства, організації, установи всіх форм власності, орендарі, а також власники будинків на правах особистої власності, зобов’язані систематично  і вчасно знищувати бур’яни на відведеній території на відстані 20м від межі відведеної ділянки.
5.3.  Знищення бур’янів на території міських скверів, лісопарків, відкритих зливне стоків і прилеглих до них ділянок, визначених міськвиконкомом проводится організаціями, у віданні яких вони знаходяться, систематично  протягом всього вегетативного періоду.
5.4.   Своєчасне знищення бур’янів у смузі відведення залізниць, які проходять у межах населеного пункту, провадиться силами і засобами організацій залізничного транспорту.
5.5.  За порушення правил щодо боротьби з карантинними шкідниками і хворобами та бур’янами – відповідальність згідно ст. 105 Кодексу України про адміністративне порушення.

XII. ОБОВ’ЯЗКИ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЩОДО БЛАГОУСТРОЮ МІСТА.
12.2.   На об’єктах благоустрою юридичним особам (їх філіям, представництвам, відділенням), фізичним особам-підприємцям, а також громадянам забороняється:

12.2.1.   Захаращувати територію міста, власні та прилеглі території будівельними, в тому числі сипучими матеріалами, конструкціями, тарою, сільськогосподарською сировиною, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченням снігу та криги тощо.
12.2.4.   Вивозити і звалювати сміття, будівельні, побутові, харчові відходи, відходи виробництва, траву, гілля, деревину, листя, сніг у не відведених для цього місцях, влаштовувати звалища.

Залишити відповідь