Пологівці, за вами уважно стежать! (ФОТО)

Опубліковано в 16:53 Новини, У Пологах    616

Сьогодні у місті з’явилась ще одна камера відеоспостереження – потрійна по вул. Магістральній на повороті до Червоного виселку.

Хто за нами стежить та з якою метою?

на прохання читачів вирішили з’ясувати:

У Пологівській міськраді відповіли, що проглядаються камери як у міській раді, так і у відділі поліції. Встановлені вони з метою виявлення вчинених правопорушень, та на місцях концентрації ДТП.

– Загальна кількість відеокамер встановлених міськрадою по місту – 28. Ті камери, які зараз встановлюємо по Магістральній (Гуляйпільський, Тарасівський повороти і на Червоний виселок), наразі ще не введені в експлуатацію. Та майже три роки вже працюють камери по вулиці Єдності, у центрі міста. – зазначив Юрій Вєтров, перший заступник міського голови.

Який результат?

Як зазначили у Пологівському відділі поліції, в тому числі і з допомогою встановлених камер відеонагляду неодноразово вдавалось відстежити та виявити порушників у нашому місті, встановити осіб, які були причетні до тих чи інших злочинів, чи автівки та їх власників.

1 коментар на “Пологівці, за вами уважно стежать! (ФОТО)

  • У центрі міста по вулиці Єдності, 30 з приміщення управління соціального захисту населення був вирваний з флагштоком Державний прапор Україний, не дивлячись на те, що біля будівлі вже тримвалий час була встановлена камера. Скажіть будь ласка, яка інформація з неї використовується? Також неодночасно, під час проведення масових заходів на площі міста були порушення громадського порядку, які мала б зафіксувати відповідна камера, але ніякої реакції з боку поліції не було. Яка інформація для правохоронних органів цікава? Чому не має відповідних дій на правопорушення, які не несуть матеріальної вигоди? Нехай нововстановлені камери будуть початком відповідного реагування правоохоронних органів на правопорушників дорожнього руху для уникнення аварій та смертельних наслідків на дорогах!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь