Привітайте Дмитра з днем янгола

Опубліковано в 11:50 Актуально, Новини, Цікаво та корисно    312

Значення та походження імені

Ім’я Дмитро — поширене українське ім’я грецького походження, що означає «присвячений богині Деметрі». Деметра — давньогрецька богиня землі і родючості, тому ім’я Дмитро часто дають значення «землероб».

Який він, Дмитро?

Кожен раз, коли ви дізнаєтеся, що ваш новий знайомий носить ім’я Дмитро, знайте, що перед вами стоїть надзвичайно добра, активна, вольова людина.

Дмитро і проблеми

Хоча в житті Дмитра і складно зламати, він може замкнутися в собі під вантажем проблем, що налягли. Не в змозі Дмитро і увійти в становище іншої людини та може бути надмірно суворим. На всі події Діма дивиться «зі своєї дзвіниці», і в разі, якщо те, що відбувається йому не подобається, реакція може бути занадто вибуховою.

З ним непросто

Дмитро вірний дружбі, але жити з ним непросто. З ним можна довго спілкуватися на відстані, але сильна воля і впертість не дадуть спокою в домашній обстановці. Дмитро може бути дуже талановитий, розумний і кмітливий, але добитися в житті нічого не зможе, поки не вгамує властиву йому балакучість. Для матерів Дмитро — втілення їхніх мрій.

У справах задніх не пасе

У справах Дмитро спирається на логіку і зовсім забуває про дипломатію. Він готовий йти на ризик, його головна мета — бути кращим, не дати себе перевершити. Хоча Дмитро не позбавлений інтуїції, але часом про неї забуває. Його головний помічник у справах —  холодний і раціональний розум.

За успіхами в житті цього чоловіка, часто йдуть невдачі, після злетів — падіння. Стабільність не властива чоловікам з цим ім’ям.

В коханні Дмитро – джентльмен, але…

Дмитро відноситься до чоловіків із загостреним почуттям моральності. Він не дозволить нікому жартувати на цю тему. Не дивно, що і перша жінка в житті з’являється аж ніяк не рано.

Дмитро так швидко закохується, як і остигає. У відносинах він сміливо йде до наміченої мети і часто досягає успіху. З жінками Дмитро поводиться як справжній чоловік, хоча іноді йому не вистачає здібностей до зваблювання. У шлюб  вступає неодноразово.

Сумісність з жінками на ім’я Аліна, Анастасія, Анна, Дар’я, Катерина, Ірина, Лада, Людмила, Марія, Наталя, Оксана, Ольга, Поліна, Світлана, Софія, Тетяна, Юлія, Лариса.

Дмитро і професія

У Дмитра не погані шанси домогтися багато чого на технічному поприщі. Він може бути і дослідником, і програмістом. У той же час це дуже ділова людина. Він швидкий на рішення, завжди пам’ятає про необхідні справи. Дмитро легко вписується в будь-який колектив, добре вміє спілкуватися з людьми. Хоч в лідери і не рветься, по службі просувається досить швидко.

Іменини імені

Дмитро святкує іменини 4 січня, 8 січня, 21 січня, 31 січня, 7 лютого, 9 лютого, 11 лютого, 17 лютого, 19 лютого, 24 лютого, 22 березня, 25 березня, 28 березня, 31 березня, 1 квітня, 23 квітня, 26 квітня, 2 травня, 28 травня, 1 червня, 5 червня, 10 червня 15 червня, 16 червня, 18 червня, 26 червня, 3 липня, 17 липня, 21 липня, 1 серпня, 14 серпня, 17 серпня, 20 серпня, 25 серпня, 8 вересня, 9 вересня, 13 вересня, 19 вересня, 24 вересня, 28 вересня, 30 вересня, 4 жовтня, 10 жовтня, 17 жовтня, 21 жовтня, 1 листопада, 3 листопада, 8 листопада, 10 листопада, 14 листопада, 22 листопада, 25 листопада, 27 листопада, 28 листопада, 29 листопада, 2 грудня, 14 грудня 17 грудня.

Новинний Портал ПІК від усього серця вітає пологівців з цим мужнім та чарівним ім’ям. Будьте впевнені  – воно принесе вам удачу!

Залишити відповідь