Робота екстренки за добу в області: 743 виклики 🚑

Опубліковано в 10:24 Важливі, Новини, У регіоні    370

За добу, 13 квітня у Запорізькій області зафіксовано 743 виклики.

На добовому чергуванні знаходились 154 бригади ЕМД (екстренної медичної допомоги), з яких 3 реанімаційні, 6 кардіореанімаційних бригад та 1 бригада дитячої реанімації.

Зокрема:

  • У м. Запоріжжя по вул. М.Ласточкіна 59, стався наїзд легкового авто на велосипедиста. Постраждав чоловік 52 років. На місці події працювала 1 кардіореанімаційна бригада. Чоловік отримав відкриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, травму хребта та лівого колінного суглобу та у вкрай важкому стані був госпіталізований до МКЛЕ та ШМД.
  • У м. Запоріжжя по вул. Маяковського чоловік 80 років впав з балкону 2 поверха. На місці події працювала 1 реанімаційна бригада. Постраждалий отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закриту травму грудної клітини та переломи ребер і був госпіталізований до МКЛЕ та ШМД.
  • У м. Запоріжжя по вул. Космічна сталося зікнення 3 легкових авто. На місці події працювала 1 фельдшерська бригада. Постраждала жінка 68 років. З закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритим переломом кісток носа постраждала була госпіталізована до МКЛЕ та ШМД.
  • У м. Бердянськ по вул. Мелітопольське шосе на пішоходному переході жінка 51 року була збита легковим авто. На місці події працювала 1 фельдшерська бригада. Постраждала отримала закриту травму правого колінного суглобу та була госпіталізована до Бердянської лікарні.
  • У м. Токмак по вул. Гоголя 46, чоловік 77 років впав з 4 поверху. На місці події 1 фельдшерська бригада. Постраждалий отримав травми не сумісні з життям. Бригада, що прибула на виклик, після проведення реанімаційних заходів, констутавала смерть.
  • У смт. Приазовське дитина 7 років впала з дерева. На місці події працювала 1 фельдшерська бригада. З закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку, хлопчик був госпіталізований до Приазовської ЦРЛ.

Залишити відповідь