Розпочався другий тиждень Всеукраїнської школи онлайн: розклад та теми уроків

Опубліковано в 16:35 В Україні, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    409

Сьогодні, 13 квітня, розпочався другий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Для того, щоб ви могли ефективно спланувати своє навчання, розповідаємо про розклад уроків на YouTube-каналі МОН, теми, які висвітлюватимуться цього тижня, а також нагадуємо про посилання, за якими ви зможете знайти потрібні уроки.

Так, однією з новацій цього тижня буде чіткий час виходу кожного уроку на YouTube-каналі МОН. Минулого тижня фіксованим був лише час початку першого уроку, решта відео виходила в залежності від тривалості кожного запису.

З цього тижня на YouTube-каналі МОН усі уроки розпочинатимуться за таким розкладом:

1 урок – 10:00;
2 урок – 10:30;
3 урок (руханка) – 11:00;
4 урок – 11:15;
5 урок – 11:45;
6 урок (руханка) – 12:15;
7 урок – 12:30.

Пам’ятайте, якщо запізнилися – не біда, всі уроки зберігаються в записі на YouTube-каналі. Крім того, під час трансляції ви завжди можете почати її переглядати зі зручного для вас місця.

Для того, щоб у вас було цілісне уявлення про те, що саме розповідатимуть вчителі впродовж тижня, ми оприлюднюємо розклад з темами до кожного уроку. Завантажити розклад з темами можна тут: 5 клас6 клас7 клас8 клас9 клас10 клас11 клас.

На YouTube-каналі МОН для вашої зручності також працюють окремі списки відтворення для кожного класу:

5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас – bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас – bit.ly/USO8class
9 клас – bit.ly/USO9class
10 клас – bit.ly/USO10class
11 клас – bit.ly/USO11class

Нагадуємо, Міністерство освіти та науки зібрало короткі підсумки першого тижня роботи Всеукраїнської школи онлайн – тут і про прикрі помилки, і про вибух інтересу в ТikTok, і цікава статистика про те, хто та які саме уроки найбільше дивився на медіаресурсах МОН.

За матеріалами Урядового порталу 

Залишити відповідь