Сашко шукає маму й тата. ОСОБЛИВІ БАТЬКИ, ДЕ ВИ?!

Опубліковано в 15:32 Новини, У районі, У регіоні    491

Так склалося, що малолітній Сашко, через стан здоров’я, був влаштований до школи-інтернат м. Запоріжжя, оскільки він потребує особливої уваги та турботи.

Отже, діти з обмеженими можливостями, діти з особливими потребами, особливі діти. Ця особливість, яка обмежує можливості маленької людини, може бути викликана різними діагнозами. Але, так чи інакше, діти з обмеженими можливостями дуже незатишно почувають себе в суспільстві.

Ця тема обговорюється настільки рідко, що ми часом навіть не знаємо, як поводитися, опинившись поруч з такою дитиною. Запропонувати допомогу? Висловити співчуття? Зробити вигляд, що все нормально? Пройти повз, сховавши емоції? А емоції з’являються в будь-якому випадку. Діти, які виглядають і поводяться інакше, притягують увагу, як і все незвичайне. Але що вони відчувають при цьому? Адже, перш за все, це просто діти, повноправні особистості. Тільки, в силу свого стану, вони живуть і сприймають світ по-іншому та потребують більше турботи, любові рідних сердець, лагідних слів та обіймів.

Тож, шукаємо особливих батьків для особливого хлопчика, які готові взяти його до сім’ї (усиновити, під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу), за інформацією про дитину звернутися до служби у справах дітей Пологівської РДА за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32, кабінет №206.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ УСПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь