Селян Тарасівки вислухала депутат райради. Допомога буде!

Опубліковано в 12:54 Важливі, Новини, У районі    204

Учора, 11 липня відбувся щомісячний День депутата.

Депутат районної ради Терен Т.М., разом з сільським головою Ходус Н.П. провела зустріч з населенням Тарасівської сільської ради.

Цього разу на прийом завітали 2 жіночки, які просили надати грошову допомогу на вирішення соціально-побутових проблем. І проблеми в обох були досить значними, в однієї з них чоловік потрапив в лікарню з інсультом і в даний час знаходиться в Пологівській ЦРБ, сім’я вже витратила на його лікування 17 тис. грн.., а попереду ще реабілітація та борги за лікування. В іншої, сталося жахливе лихо, вночі загорівся будинок, вогонь перекинувся на господарські будівлі. Родина встигла врятуватися, але залишилася без даху над головою.

Від почутих проблем, які трапилися з цими сім’ями волосся «стає дибом», наскільки ми не захищені в цьому світі, ні від хвороб, ні від лиха. Дякувати богу, та керівництву району, що в нас діє районна Програма «Соціальної підтримки незахищених громадян «Назустріч людям» завдяки якій, районні депутати мають можливість надати реальну допомогу таким людям!

До речі, протягом 1 півріччя 2018 року такою можливістю скористалися 481 особа нашого районна і сума наданої допомоги склала 1 млн. 308 тис. грн.

Інформує: Пологівський терцентр

Залишити відповідь