Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, родини загиблих воїнів!

Опубліковано в 12:46 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    843

Щиро вітаємо вас з 31-ою річницею виведення радянських військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не може викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких обов’язок – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

З глибокою шаною згадуємо усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані, де загинули наші бойові побратими: Ігор Олександрович Глущенко, Юрій Володимирович Фесенко, Леонід Миколайович Пономаренко, та в Чехословаччині – Іван Іванович Руденко.

Усім, хто пройшов через горнило війни, та вашим родинам бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя! Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З повагою голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів С.О. Садовий,

депутат Пологівської районної ради, полковник, лідер “Партії ветеранів Афганістану” М.П. Малиш


Нагадуємо, зустріч бойових побратимів з нагоди 31-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану та покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів відбудеться 15 лютого, о 10:00.

Залишити відповідь