Що вирішено з “небезпечними деревами”?

Опубліковано в 14:52 Важливі, Новини, У Пологах    1 062

Вчора, 18 березня, на сесії міської ради депутати розглянули петицію щодо зелених насаджень на перехресті вул. Єдності/пров. Водопровідний в м. Пологах.

Автор петиції Влад Ковзелев. Суть звернення в тому, що в центрі нашого міста існують зелені насадження, які створюють дещо небезпечну обстановку на проїжджій частині по вул.Єдності. Пологівець запропонував пересадити дерева, які заважають огляду проїжджої частини. Петицію підписали 100 осіб.

Нагадаємо, раніше ми писали:

У Пологах ростуть “небезпечні дерева” – петиція на сайті міськради

Депутати обговорили це питання, визнали, що, дійсно, видимість на перехресті через зелені насадження дещо обмежена. Проте, пересадити їх зараз неможливо. Міський голова Юрій Коноваленко повідомив, що попередньо спеціалісти міськради проконсультувалися з представниками лісгоспу з цього питання. Працівники КП «Благоустрій-Пологи» максимально обрізали ялівці.

Врешті-решт депутати вирішили зелені насадження на перехресті та біля пішохідних переходів залишити на місці, тобто петицію не підтримали. Щоб рух по дорозі і для водіїв, і для пішоходів був безпечнішим, запропонували доручити КП «Благоустрій-Пологи» встановити відповідні дорожні знаки та сферичне оглядове дзеркало з парної сторони вул.Єдності. Це компромісне рішення і ухвалили.

Повідомляється на сайті міськради

Коментарів: 3

  • Ну да проще деревья вырубить, чем знаки поставить! Ломать не строить! А тем кому не видно права не за сало покупать нужно. И внимательными быть нужно, город то у нас не с таким бешенным движением. Чтобы эти водители говорили если бы жили в мегаполисе или в других больших городах где всех подрезают и тд. Им бы тоже деревья мешали? Что за бред.?

  • Зразу видно пішого мандрівника потенціального переселенця до мегаполісу, що побував і в Токіо, і на хуторі Назарівському… До чого? Та до того що статистика стверджує – трафік руху транспорту завдяки продуманісті дорожньої інфраструктури більш безпечний у великих містах, чим у кацапетовках аля Палогі, де влада діє за принципом: каби чіго нє случілось – убезпечим рух, приберемо пальму, а на другий термін не виберуть бо зільоні почнуть протестувати, вони ж сьогодні при владі. Краще отписку намалюємо – та й х.. с ним!

Залишити відповідь