Сінокоси, аптеки та питання благоустрою турбували мешканців Вербівського та Інженерненського старостинських округів цього тижня

Опубліковано в 14:30 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    494

Цього тижня керівництво Пологівської міської ради відвідало території старостинських округів – міський голова провів прийом громадян в Інженерненському старостинському окрузі, а перший заступник міського голови Юрій Вєтров – у Вербівському.

На прийомі у Юрія Коноваленка було 5 звернень, одне з яких – колективне.

Одне із звернень стосувалося роз’яснення щодо режиму роботи та оплати праці сторожа. Начальнику відділу освіти, молоді і спорту доручено вивчити питання та надати заявникові роз’яснення.

Мешканці села Українське звернулися до очільника громади із проханнями щодо встановлення в селі додаткового ліхтаря біля трансформатора та огорожі на кладовищі по вул. Зарічна, 6. Питання щодо встановлення додаткового освітлення начальнику КП «Благоустрій-Пологи» доручено вирішити разом з Пологівським РЕМ. Друге питання буде включене старостою Інженерненського СО до бюджетного запиту на 2022 рік.

Колективне звернення, з яким до Юрія Коноваленка завітали на прийом інженерненці, стосувалося розпаювання сінокосів та пасовищ. Питання виявилося не легким та потребувало більш детального вивчення. Начальнику відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Пологівської міської ради доручено підготувати всю необхідну інформацію з даного питання до наступного прийому громадян в селі Інженерному.

На прийом у селі Вербовому звернулося 4 особи.

Мешканці цікавилися можливістю встановлення дорожніх знаків на території села та продовження автобусного маршруту загального користування на західну частину села. Відповідальним особам доручено розглянути питання, вирішити в межах повноважень, надати відповідь заявникам.

Серед звернень, які були адресовані Юрію Вєтрову, два стосувалися сільської бібліотеки, зокрема забезпечення в ній теплового режиму та фінансування підписки періодичних видань. По всіх питаннях надано ґрунтовні роз’яснення.

Звернулися мешканці і з питання надання матеріальної допомоги ветеранській організації села для вітання ювілярів ветеранів праці. Відповідальному заступнику міського голови доручено вивчити та організувати виконання даного питання з головою Пологівської міської організації ветеранів.
Актуальним на територіях залишається питання відкриття аптеки. Гостро воно стоїть і в селі Вербовому. В Пологівській міській раді активно займаються цією проблемою, спілкуються з підприємцями, які займаються аптечним бізнесом.

Питання щодо надання та оформлення одноразової матеріальної допомоги було традиційним на прийомах громадян і в Інженерному, і у Вербовому. Для оформлення допомоги мешканцям громади надані роз’яснення та перелік потрібних документів.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

1 коментар на “Сінокоси, аптеки та питання благоустрою турбували мешканців Вербівського та Інженерненського старостинських округів цього тижня

Залишити відповідь