Скарга від читача: “Чи можна навести лад біля школи?”

Опубліковано в 10:42 Важливі, Новини, У районі    666

“Наша школа давно потребує уваги і гарних господарів, аби як слід привести все до ладу. Тут і гілля, і суцільні порослі, і залишки будівельних матеріалів, і розвалини та недобудови, які я особисто спостерігаю вже протягом 30 років. А вони є “ласим” місцем для прогулянок наших дітей і несуть неабияку небезпеку. Чи можна це все якось вирішити та навести лад?” – звертається через наш сайт пологівець Володимир та додає фото:

Мова йде про КУ “Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 5”

Староста с. Пологи Марини Рубан теж отримала зауваження від місцевих мешканців і нас запевнила, що гілля вже давно прибрали, а залишки будівельних матеріалів – то наслідки будування амбулаторії в селі. Щодо недобудов, посадовець зазначила, що вони міцні, і простоять там ще не одне десятиліття.

Ситуацію попросили також прокоментувати і голову громади Юрія Коноваленка.

Він зазначив: “Цей заклад та вся територія Пологівської сільської ради перейшли до громади лише місяць тому. А за 30 років звернення про розвалини були, і, нажаль, ніхто на них не реагував. Ще у 2017 році сільська рада могла прибрати їх, при цьому отримавши фінансову допомогу від держави, в тому числі на інфраструктурні проєкти. Наразі, відповідь може бути лише одна – навколо школи навесні все буде прибрано, порослі вирубані. А що стосується залишків корпусу початкових класів, вияснимо кому він належить (наскільки я пам’ятаю, його комусь передавали під розбір), будемо поступово прибирати.”

Залишити відповідь