СКЛАД ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ

Опубліковано в 8:24 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    748

Пологівською райдержадміністрацією оприлюднено склад дільничних виборчих комісій району:

Дільнична виборча комісія № 230415
Голова комісії – Єрмак Олександр Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Ониськів Людмила Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Борщ Альона Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Василенко Микола Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Галаш Володимир Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Горулько Володимир Вікторович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дашко Марина Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дмитренко Наталія Ігорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Корнієнко Віктор Вікторович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лєбєдєва Ніна Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Маркітан Світлана Яківна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Нестерець Світлана Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Омельченко Світлана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Слабишев Віталій Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шингур Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Штефан Людмила Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Щеколда Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 230416
Голова комісії – Шило Валентина Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Коноваленко Ірина Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Степаненко Іван Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Авдієнко Оксана Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Горова Світлана Олексіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Дуднікова Олена Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ковальова Тетяна Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лось Антоніна Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Олійник Тетяна Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Орловська Анна Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Позднякова Любов Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Пономарець Ольга Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сніжко Антоніна Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сова Денис Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Срібна Наталія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Фіногеєва Луїза Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шило Альона Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 230417
Голова комісії – Асланова Наталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Фесенко Людмила Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Червоненко Ліна Костянтинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Боговин Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ветушко Наталія Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Галич Наталія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Говорова Світлана Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Дмитришина Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Жигрова Вікторія Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Жуковін Петро Петрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Ковальчук Віталій Олександрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Ніколаєнко Ірина Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Отрешко Наталія Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Плачкова Ніна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сазонова Жанна Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Слабишева Лідія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шолух Лариса Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 230418
Голова комісії – Продан Інна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісії – Мужичков Олександр Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Косьмина Валентина Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Візірякіна Надія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Волга Ольга Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Головкова Наталія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дубова Ірина Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Курилець Гюльнас Мамедовна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лавракова Алла Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лихоман Надія Яківна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельниченко Марія Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Романцова Тетяна Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Становська Інна Вадимівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Стус Ганна Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ткаченко Оксана Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чичерова Людмила Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шкуропатська Лариса Вікторівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 230419
Голова комісії – Цикало Наталія Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Марчук Юлія Едуардівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Бєлан Олександр Олексійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Басара Альона Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дояр Зінаїда Юрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заргана Ніна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Крижановська Оксана Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пістун Олена Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Рибалко Світлана Валентинівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Рудковська Лілія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Савченко Людмила Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сова Лідія Миколаївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Титюк Наталія Сергіївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тіхоша Марина Ігорівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чухрай Наталія Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шалунова Яна Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дільнична виборча комісія № 230420
Голова комісії – Іщенко Валентина Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Селезньова Людмила Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Зозуля Ксенія Олександрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Башмакова Юлія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бурашнікова Ірина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Демков Володимир Володимирович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Добровольський Олександр Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Доля Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Журавльова Надія Макарівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Іщенко Ганна Петрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ліхоман Людмила Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мірошніченко Руслан Володимирович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Орещенко Алла Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Прокопенко Людмила Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Фоменко Фаїна Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Черняк Тетяна Леонідівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 230421
Голова комісії – Демкова Юлія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Береза Наталія Анатоліївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Салиста Надія Кирилівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Члени комісії:
Блід Людмила Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бугрім Айя Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гребенюк Олена Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гула Людмила Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Демарецька Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Ємець Дарина Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кривошей Лідія Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лемішко Юлія Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мавлянова Наталія Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Олексенко Катерина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Перебейнос Тетяна Яківна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Узлова Лариса Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Хвостик Олександр Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Хмарська Людмила Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230422
Голова комісії – Люлька Тетяна Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Хвостик Яна Анатоліївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Слободян Ірина Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Бурий Володимир Валерійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Галічий Владислав Ігорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гуржій Анна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Каліновська Вікторія Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Колєснік Тетяна Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кулинич Лариса Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Курган Тетяна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Куртєва Оксана Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Москаленко Вікторія Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Перетока Людмила Юріївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Родзевіло Олена Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Шелухін Юрій Олександрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Якименко Світлана Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230423
Голова комісії – Шмаровоз Ірина Анатоліївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Адамович Олена Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Редька Наталія Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бруй Інна Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Донець Альбіна Валеріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Звоновська Валентина Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кузнєцова Наталія Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пісковець Світлана Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Плужніков Олег Валерійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пода Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сидоренко Лілія Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сова Світлана Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Соколенко Любов Вікторівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Степаненко Світлана Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Узунова Марина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чжу-Чен-Фа Наталія Олексіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Шейко Наталія Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 230424
Голова комісії – Матяш Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Кабко Сергій Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Ольшанський Сергій Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Андрійченко Світлана Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Безкровний Євгеній Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Береза Віталій Іванович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гончаренко Валерій Вікторович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Жулай Наталія Віталіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кобец Юлія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Козирська Світлана Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Малько Тетяна Григорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Маслюк Вікторія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Новікова Надія Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Орлова Наталія Сергіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Полуляхова Альона Андріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Попович Світлана Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Черняк Катерина Олексіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 230425
Голова комісії – Горулько Вікторія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Чеснокова Любов Ігнатіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Манойло Катерина Григорівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Члени комісії:
Волковинська Наталія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гузій Любов Федорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гулевська Інна Анатоліївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Єропудова Світлана Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Закарлюка Андрій Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кодак Ніна Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Копач Олена Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Коростильова Наталія Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лемішко Юлія Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Нестерець Оксана Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Печена Ірина Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Семенюк Валентина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сова Олена Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чорний Іван Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дільнична виборча комісія № 230426
Голова комісії – Замирайло Людмила Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Заїченко Вікторія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Семенюк Віталій Сергійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Білодід Павло Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бородавка Віктор Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бородавка Юлія Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Войновська Лілія Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Войновська Світлана Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Деревянко Олена Анатоліївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Жадан Світлана Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Калашнік Інна Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Кравець Ірина Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Петрухнова Тамара Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сова Людмила Анатоліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230427
Голова комісії – Кісіль Валентина Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Войновська Аліна Григорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Коропець Ірина Віталіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Бойко Віталій Костянтинович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Довба Олена Аркадіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Довга Вероніка Андріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дубовик Сергій Григорович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дуйко Олександр Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Дяченко Наталя Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Закарлюка Євген Анатолійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кащенко Валентина Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Коротаєвська Алла Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Костіна Валентина Іллівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Силенко Наталія Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Хілько Людмила Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Хілько Оксана Йосипівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 230428
Голова комісії – Бережко Галина Аліківна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Ромашова Вікторія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Хізніченко Ірина Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Бакута Яна Валеріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Белянська Марина Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дмитренко Ольга Петрівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кохан Світлана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лабенська Тетяна Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Осадча Валентина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пелешко Світлана Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пшенична Наталія Ігорівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Рябуха Юлія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Саніна Олена Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сидорська Юлія Вячеславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Шкода Любов Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 230429
Голова комісії – Тислицький Максим Анатолійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Братченко Оксана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Генус Людмила Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бака Наталія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Белан Ольга Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Веремієнко Юрій Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Віслогузов Олександр Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дудич Валентина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Матюхіна Тетяна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Назаренко Ірина Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Нарва Ніна Яківна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сагань Наталія Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Федоряк Віктор Юрійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Шепель Ліана Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 230430
Голова комісії – Чубир Юлія Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Супрун Тетяна Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Лупинос Олег Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Борисова Інна Рейнівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Головань Людмила Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Головань Яна Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Капустян Людмила Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Маланіна Каріна Станіславівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мамай Анатолій Анатолійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сапа Дмитро Леонідович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Семененко Людмила Борисівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Синиця Людмила Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Урсул Ніна Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Цикало Неля Ільгизівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 230431
Голова комісії – Кишка Світлана Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Карпенко Кристина Юзефівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Шульга Олена Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Данілова Людмила Анатоліївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Доля Анатолій Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Козак Валентина Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лихвар Тетяна Павлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лупинос Тетяна Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Моісеєнко Валентина Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Оларь Марія Пантеліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Стасюк Олена Леонідівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Філобок Олександр Володимирович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шейко Катерина Ігорівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Юракова Катерина Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230432
Голова комісії – Кушнаренко Оксана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Рябко Юлія Віталіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісії – Козуб Тамара Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Анашкіна Тетяна Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Боговин Людмила Вікторівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Булавіна Ганна Олексіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Зікун Юлія Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кишка Тетяна Станіславівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кошова Юлія Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Мороз Олена Валентинівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Сиваш Антоніна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Синько Надія Костантинівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Таран Олена Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Терентієва Галина Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Трикоз Григорій Олександрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Яцук Наталія Яківна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 230433
Голова комісії – Мараховська Марина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Шило Віктор Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Галич Яна Віталіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Бадло Наталія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Галич Ірина Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гринь Тетяна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Євченко Владіслав Ігорович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Захряпа Лариса Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Колісник Віталій Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Колісник Дмитро Сергійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лазунько Тамара Вікторовна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Самуляк Клавдія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сур Наталія Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Чекалова Ніна Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Швець Ольга Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шептій Ніна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 230434
Голова комісії – Ганенко Сергій Іванович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Шапка Яна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Сур Світлана Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Добрєв Ігор Леонідович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Єлісєєва Валентина Анатоліївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Злобіна Марія Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Іванова Алла Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Клас Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Коваленко Ірина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Колісник Марія Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Нагорна Ольга Олексіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Науменко Анна Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Новікова Тетяна Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Панфілова Олена Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Слободянюк Дмитро Борисович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Фоменко Людмила Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Дільнична виборча комісія № 230435
Голова комісії – Таряник Світлана Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Носко Віталій Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Михайлова Тетяна Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Балясна Любов Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Баранов Анатолій Володимирович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Грициніна Тетяна Ульянівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Колісніченко Галина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кувіка Володимир Олександровтч, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Порохня Володимир Андрійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Потоцька Олена Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Роботягова Ірина Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Рябчук Надія Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Рябчук Олена Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Суслова Тетяна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дільнична виборча комісія № 230436
Голова комісії – Печенюк Віктор Тимофійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Василенко Олена Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Сушко Вікторія Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Білецька Наталя Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Браженко Ірина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Вагис Єлизавета Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Вагіс Ольга Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гадун Тамара Олексіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дяченко Федір Федорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кісенко Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Костецька Валентина Григорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Куртіш Світлана Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Среднякова Олена Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Яценко Валентина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230437
Голова комісії – Лемішко Людмила Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Боговик Ольга Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Язловецька Антоніна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Акіменко Надія Федосіївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Барладіна Наталія Сергіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бевзюк Оксана Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Боговик Михайло Григорович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Захарченкотетяна Володимирівна , 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Звінковська Євгенія Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Іванченко Антоніна Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лук’яшко Наталія Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Місецька Валентина Леонідівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Нікітенко Сергій Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Пругло Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 230438
Голова комісії – Льогких Оксана Сергіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Калініченко Віра Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Труфанова Лариса Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Волочко Вероніка Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гарковенко Галина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гужва Ірина Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Ковтун Олена Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лопатієва Валентина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Лопатієва Ірина Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лявер Ольга Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Манько Галина Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Орещенко Сергій Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Семененко Тамара Андріївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тоцький Дмитро Дмитрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Хоменко Катерина Олексіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шило Світлана Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ященко Наталія Валентинівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 230439
Голова комісії – Холод Юлія Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Гутник Олена Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Сарака Марина Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Бадло Наталя Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Горлюкова Любов Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гужва Вікторія Валеріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гутник Руслан Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дадіані Ірина Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Маленький Ігор Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Мельник Олена Семенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Носко Микола Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Реученко Ірина Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Розсохач Марина Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Скрипаль Лариса Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Сорокіна Світлана Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Устименко Сергій Якович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Хоменко Тетяна Олегівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 230440
Голова комісії – Гутник Володимир Анатолійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Щербаха Світлана Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Тротнер Клавдія Анастасіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Бакута Олена Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Галаш Любов Анастасіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дейдей Тетяна Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Клімент’єва Любов Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Павловська Ірина Анатоліївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Руденко Вікторія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Тригуб Світлана Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тригуб Юлія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Школіна Ірина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Янковська Світлана Геннадіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 230441
Голова комісії – Нестеренко Ольга Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Єрошенко Анжела Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Якименко Вікторія Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Безугла Тетяна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Белянська Юлія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гурбич Лариса Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Каніболоцька Тетяна Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кіптіла Тетяна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Кравченко Олена Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Садова Світлана Леонідівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Сидорашко Віктор Вікторович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Сопільняк Віра Олексіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сур Любов Олександрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чепіжко Олена Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шавернєва Надія Анатоліївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 230442
Голова комісії – Пода Андрій Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Пода Антоніна Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Камінський Василь Григорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Гарасимович Владислав Дмитрович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гарасимович Людмила Олексіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Деревянко Андрій Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Колопко Наталія Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Криштоп Валентина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Марченко Валентина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Марченко Олена Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Муравйов Андрій Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Муравйова Оксана Валеріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Удовіченко Олександр Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Хлопко Олександр Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Чекаліна Тетяна Артурівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Дільнична виборча комісія № 230443
Голова комісії – Калашник Василь Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Павловська Оксана Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Секретар комісії – Галка Ольга Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Белан Тетяна Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гордієнко Тетяна Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гудко Людмила Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Довга Ганна Сергіїіна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Калайда Надія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Калайда Сергій Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Калашник Маргарита Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ковальська Наталія Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Середенко Катерина Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сінько Катерина Станіславівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Удовіченко Лариса Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Удод Олександр Григорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 230444
Голова комісії – Кравцова Людмила Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Кононенко Маргарита Олексіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Хмарська Людмила Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Бруй Анатолій Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Горбенко Катерина Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Івахніна Тетяна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Калітенко Володимир Анатолійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Ковпак Володимир Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ковпак Катерина Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Крат Валентина Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Крат Олександр Олександрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кунак Лідія Феоктистівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лубенець Наталія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Отрешко Людмила Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Семененко Лідія Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Степаненко Валентина Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дільнична виборча комісія № 230445
Голова комісії – Омельченко Лідія Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Шабельська Наталія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Романцова Світлана Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Бовкун Наталія Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бруй Юлія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Головань Олександр Антонович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гула Любов Григорівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Іващенко Катерина Андріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Крат Валентина Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кулик Тетяна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Садова Олена Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Славна Ганна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Спудка Віталій Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тертишна Світлана Сергіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230446
Голова комісії – Кокуценко Людмила Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Іваненко Людмила Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Вовк Вікторія Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Бадарацька Вікторія Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бадло Надія Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Васеленко Світлана Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Галенда Галина Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Коршикова Тетяна Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.
Криль Галина Леонідівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Криль Людмила Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кутова Світлана Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сидоренко Олена Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Тимощук Ольга Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Федько Людмила Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Чубар Валентина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 230447
Голова комісії – Жукові Петро Петрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Заступник голови комісії – Скребець Світлана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Козурман Олена Романівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Бабійчук Наталія Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Галета Наталія Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гармата Людмила Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дуленко Наталя Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дурович Олеся Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Жук Вікторія Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Жуковіна Алла Олександрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кір’янова Юлія Вікторовна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кононенко Світлана Анатоліївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Лолуа Валентина Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сігайова Віра Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 230449
Голова комісії – Бадло Анатолій Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Дмитрюк Олександр Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Петровська Любов Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Бадло Максим Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Бадло Наталія Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бадло Тетяна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Богер Наталія Валеріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вербовська Любов Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дмитрюк Людмила Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Косьмина Любов Євгеніївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Крестьянінов Павло Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Крот Олена Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Остопарченко Світлана Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сидорашко Олександр Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Щербаха Олександр Олександрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 230450
Голова комісії – Вагіс Наталія Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Тоцька Тамара Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Мінько Ніна Юхимівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.
Члени комісії:
Демченко Анастасія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Кобух Валентина Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Куродова Любов Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Маренич Віра Володимирівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Міщенко Наталя Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Петренко Ніна Леонідівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Торубарова Людмила Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Шейко Людмила Михайлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Залишити відповідь