Сьогодні Всесвітній день дитини 📷

Опубліковано в 11:54 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    576

У Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей запроваджена програма «Хай мрії збуваються!», за допомогою розповіді про результати якої маємо й ми надію, що багато співчуваючих людей не лишень візьмуть участь у здійсненні мрій дітей, а й долучаться до більш масштабної акції – знайти родину для таких дітей, бо головне, щоб діти не розлучалися.

А цей допис про те, як втілювалися в життя мрії двох невеличких діточок: братика і сестрички, – мати яких залишила, а потім взагалі забула про них.

Через невиконання належним чином батьківських обов’язків матір’ю потрапила Настуся з молодшим братиком Тимурчиком до закладу.

Так, дійсно, спочатку дорослі подарували дівчинці справжнє свято краси –  участь у конкурсі «Міні Міс», який проходив в місті Пологах цьогоріч, підбираючи сукні, роблячи зачіски, готуючи презентації, навчаючи співати та танцювати, пекти пироги.

Потім, Настуся взяла участь у «Мама + я» – у масштабному благодійному фестивалі у місті Дніпрі, куди запрошуються діти, залишені без батьківського піклування, діти з прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу, діти, які перебувають під опікою, піклуванням, які мають талант. На цьому заході у дітей є можливість його розкрити. Настусі дорослі допомогли показати свій спів та отримати відзнаку – звання лауреата цього всеукраїнського свята.

Малеча так мріяла про люблячих батьків та рідну домівку, з сумом на обличчі питали, коли прийдуть за ними батьки, що після позбавлення матері батьківських прав спеціалісти служби у справах дітей відразу познайомили родину кандидатів в усиновлювачі з дітьми.

Знайомство було наскільки зворушливе, що сльози на очах бриніли у кожного присутнього. Діти з такою любов’ю обіймали та цілували майбутніх батьків, називаючи довгоочікуваним словом «мама», «тато», наче чекали саме їх усе своє життя.

Нарешті мрія дітей збулася! Працівники закладу, витираючи сльози радості, прощалися з дітьми, бажаючи їм сімейного щастя.

Маємо надію, що, відтепер, у дітей є сімейне тепло й затишок, про які вони так мріяли.

Бажаємо малечі зростати у сімейному колі в доброзичливій атмосфері, любові, повазі, взаємопорозумінні, а батькам – наснаги та терпіння.

Цикл розповідей про здійснення мрій дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запроваджено, щоб спонукати дорослих краще пізнати таких дітей та пробудити у них прагнення допомогти їх, можливо, й надавши тимчасовий притулок.

А скільки ж ще дітей потребують від дорослих турботи, уваги, співчуття, поваги, розуміння, теплоти…

А скільки ще дітей прагнуть бути почутими, щоб дорослі пізнали їхні мрії, хоча б найзаповітніші – бути поряд з рідними людьми!

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь