“Солодке” незабаром зросте у ціні в рази. Дізнайтесь чому

Опубліковано в 15:21 Важливі, Новини, У районі    502

Цукор – це більше ніж український продукт, – стверджують експерти. Адже виробляють його з цукрових буряків, що вирощують на українських землях.

За словами аграріїв, цього року перші сходи цукрових буряків постраждали від перезволоження верхніх шарів ґрунту та високої вологості повітря. Всі ці фактори та рясні дощі зумовили часткове вимивання посівів цукрових буряків. А ще внаслідок великої кількості опадів рослини уражуються хворобами що впливають на ріст, розвиток, і цукристість буряків. Окрім того, в ґрунті, який надто зволожений, молоді рослини гинуть від нестачі кисню.

Враховуючи всі вище зазначені фактори, експерти вважають, що врожайність буде нижче очікуваного рівня, що у свою чергу вплине на виробництво цукру, або призведе до суттєвого здорожчання.

На Пологівщині вже сьогодні можна спостерігати тенденцію здорощення солодкого продукту першої необхідності. З 11,45 грн за кілограм цукор здорожчав до 12,90 грн. Фасований цукор (800 гр.) у пологівських магазинах продають від 15 до 16,50 грн за кіло. Деякі продавці стверджують, що вже отримали інформацію про суттєве подорожчання цукру.

Варто сказати, що ціна на цукор залежить від сезонності. Влітку, коли цукор найбільш затребуваний, ціна на нього завжди відповідно вища.

Експерти в мережі говорять що цього літа ціна на цукор може дійти до 20-22 гривень за кілограм у роздріб.

Оля Белименко

Залишити відповідь