Соцпрацівникам у Пологах видали необхідну допомогу

Опубліковано в 14:59 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    439

Соцпрацівники, як і лікарі, у час пандемії COVID-19 – у зоні ризику, адже щодня контактують з людьми, яким надають соціальні послуги. Отже, вони також мають бути захищеними і забезпеченими усіма засобами захисту й дезінфекції. Керівництво громади і терцентру подбали про це з перших днів введення карантину, а ще скористалися можливістю отримати допомогу від запорізького благодійного фонду «Посмішка дитини».

З цим фондом підписали меморандум про співпрацю, подали проект на отримання засобів захисту для соцпрацівників. Його відібрали для реалізації. Сьогодні директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської міської ради Тетяна Терен отримала від благодійного фонду посилку, в якій надійшли перчатки, респіратори і дезінфікуючи засоби на загальну суму 8092 гривні.

– Зараз ми розподілимо отримані засоби захисту між всіма працівниками. Вони обслуговують мешканців території всього Пологівського району. Коли почався карантин, для закупівлі масок та інших засобів захисту були виділені додаткові кошти. Ми постаралися забезпечити соцпрацівників масками і дезінфекторами. А оскільки карантин продовжили, то та допомога, яку надав благодійний фонд, дуже доречна, – розповіла директор терцентру.

Залишити відповідь