Старий Новий Рік 2021: цікаві ворожіння

Опубліковано в 14:50 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    561

Старий Новий Рік сповнений містичного ореолу, адже у цей вечір та ніч робили не лише різноманітні обряди та ритуали, але й ворожили на майбутню долю. У ніч проти 14 січня такі дії виконували найчастіше дівчата.

Як гадати на Старий Новий рік

Проводити ворожіння потрібно після настання темряви. У кімнаті треба вимкнути світло і засунути штори, на стіл поставити запалену свічку. Розпустіть волосся перед ворожінням і розв’яжіть всі шнурки, вузли і ремені на одязі. Якщо дівчина ворожить на судженого – в будинку не повинно бути чоловіків.

Ворожіння на кільці, хлібі і гачку

Для цього обряду потрібно підготувати глибоку миску з дрібними предметами: камінням, шматками хліба, вугіллям, монетами тощо. У миску кладуть кільце, скибочку білого хліба і гачок для в’язання. Миску накривають рушником і струшують, а потім дівчата по черзі засовують руки під рушник і витягують один з трьох предметів. Витягнута річ підкаже, яким буде її майбутній чоловік. Якщо дістанеться кільце – чоловік буде красивим, попався хліб – чоловік буде багатий, а гачок віщує бідняка або убогого.

Ворожіння на зернах

У чашку або банку насипають жменю будь-якої крупи. Людина, що ворожить, має задумати одне питання, на яке можна відповісти “так” або “ні”. Потім потрібно взяти в руку кілька зерен і перерахувати їх. Парна кількість означає позитивну відповідь на питання, а непарна – негативну.

Ворожіння на заміжжя зі свічками

Для обряду знадобиться миска з водою, половинка шкаралупи волоського горіха і маленька тонка свічка – по одній свічці і шкаралупі на кожну дівчину. Свічки потрібно вставити в шкарлупки, запалити їх і пустити плавати в миску. Чия свічка догорить швидше за всіх – та перша вийде заміж. А якщо свічка потонула, то дівчині в цьому році заміжня не бачити.

Ворожіння на ім’я нареченого

У ніч з 13 на 14 січня потрібно вийти на вулицю і запитати ім’я першого зустрічного чоловіка. Яке ім’я він назве – так і зватимуть майбутнього нареченого.

Ворожіння на характер судженого

Перед сном під подушку дівчина повинна покласти під подушку 4 карти із зображенням всіх королів. На ранок відразу після пробудження потрібно навмання витягнути одну карту, яка підкаже характер майбутнього чоловіка. Якщо попадеться піковий король – чоловік буде старий і ревнивий, хрестовий король – запальний військовий, король черви – молодий і багатий, а бубновий король – пристрасний і бажаний.

Ворожіння на варениках

Господиня готує до вечері вареники з будь-якою начинкою і кладе в деякі з вареників певні предмети. Гості, яким попадеться вареник з “сюрпризом”, по знайденому предмету визначать свою долю. Льодяник в начинці означає солодке життя, паперова купюра або монетка – несподіваний прибуток, цукерка – поповнення в родині, нитка – далеку подорож, гудзик – красиві обновки, горошина перцю – пристрасті і скандали, горішок – наявність двох залицяльників (або двох дівчат).

Ворожіння на голці і нитці

Візьміть три голки і три нитки – червоного, білого і чорного кольору. Вставте кожну нитку в голку і попросіть когось акуратно увіткнути нитки в ваш одяг на спині. Потім обережно витягніть одну голку. Червона нитка означає швидкий шлюб і народження дитини, біла – самотність, а чорна – нещасливий шлюб.

Ворожіння на крупах і яйці

Для ворожіння потрібно розставити в коло маленькі блюдця з різною крупою: гречкою, пшоном, рисом, манкою, вівсом і перловкою, а в окремий посуд налити води. Дівчата сідають за стіл і по черзі крутять сире яйце. Якщо яйце покотиться до гречки – суджений буде багатий, до пшона – блондин, до рису – буде одружений, до манки – наречений буде з півночі, до перловки – військовий, до води – дівчина буде багато подорожувати. Якщо яйце крутиться на місці – дівчина в цьому році заміж не вийде.

Залишити відповідь