“Св. Валентин-2019”: Скільки у Пологах коштують валентинки й інші атребути свята?

Опубліковано в 12:40 Новини, У Пологах    221

Місто готується до святкування дня святого Валентина. Закохані мріють про увагу та турботу своїх других половинок, а також про приємні несподіванки у вигляді подарункових сюрпризів. Торгівельні прилавки магазинів зарясніли барвистими листівками у вигляді сердець, іграшками та іншою відповідною святковою атрибутикою.
І, звичайно ж (це питання не оминеш), нас цікавлять ціни на святковий товар.

За найменшу валентинку правлять від 1 грн. Трішки більша коштує півтори гривні, і далі по-наростаючому. Найдорожчу, та, певно, найбільшу святкову листівку, прикрашену стразами, ми знайшли у продажу вартістю 45 гривень.

До святкової атрибутики слід віднести і яскраві повітряні кульки у вигляді сердець. За них правлять від 25 до 29 гривень за 10-12 штук відповідно. Цей товар можна знайти у розрахунку за одиницю. Ціна за одну кульку стартує від 4 грн.

А що вже говорити про м’які іграшки із серцями в руках, які співають, танцюють та просто дивляться на тебе закоханими оченятами. Ну як не подарувати коханій таке чудо!

Деякі пологівські домашні майстри роблять святкові подарунки своїми руками. Вишивки, декупаж, пап’є-маше, власноруч створені прикраси – все це підійде для задоволення святкових потреб людей.

А, взагалі-то, свято на те й існує, щоб дивувати, захоплювати та отримувати позитивні емоції. А з яким подарунком це робити вирішувати вам, головне – будьте щасливі, кохані і закохані!

Оля Белименко

Залишити відповідь