“Терпсихора” вражає і чарує… Відкритий урок вдався на славу! 📷

Опубліковано в 9:48 Новини, У Пологах, Фото-галерея    487

10 червня, відбулись відкриті підсумкові заняття у молодшій групі “До-Мі-Соль” та підготовчій групі “Родзинки” дитячого самодіяльного театру танцю “Терпсихора”.

На занятті були присутні батьки, колеги керівника та поважні гості: міський голова Юрій Коноваленко, його заступник Сергій Колісник, заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень та начальник відділу культури і туризму Пологівської РДА Марина Діденко.

У молодшій групі проводився урок класичного танцю, основи хореографічного мистецтва. Діти показували як вправно вони вміють рухатись під різні ритми. Зачаровували своїми пластичними рухами, та незважаючи на спеку, продемонстрували свою витривалість.

Підготовча група познайомила присутніх зі світом народно-сценічного танцю. Дівчатка, наче лісові феї, уквітчані стрічками з квітами, рухалися в ритмі українського танцю. Хлопці-козачата показували як майстерно вміють виконувати рухи гопака, завдяки акомпаніатору Прибилову І.М., адже він не тільки грає, а й допомагає дітям вміти слухати музику, пропустити її через себе.

Гості були у захваті, з їх вуст звучали слова похвали на адресу талановитих дітей, яким усе під силу, і які вражають постійно своєю майстерністю завдяки професійному наставнику та керівнику – Тетяні Чернявській. Феєричне виконання рухів у різних видах танцю колективу “Терпсихора” завжди зриває бурю оплесків на різних сценах.

Присутні на заході побажали дітям подальших успіхів, адже завдяки їхній любові до танцю, мистецтва, постійній роботі над собою, спілкуванні та підтримки один одиного, вони представляють свій колектив на районих, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, де займають високі призові місця.

До речі, Юрій Анатолійович, міський голова був неймовірно здивований, коли побачив, що дівчатка можуть трьома гранд жете (шпагат в повітрі) перетнути 12-метровий клас. Та, побачивши, що юні танцюристи замість спеціального станка використовують звичні стільці, пообіцяв що це виправить у найближчий час, усе – для дітей!

– Для мене, як керівника, педагога-хореографа, головне завдання полягає в тому, щоб невпинно підвищувати культуру дітей, ознайомлюючи їх з кращими зразками танцювального мистецтва, дати їм необхідні знання, навички, танцювальну техніку. Адже хореографічне виховання має велике значення в естетичному розвитку людини. Я вдячна батькам за їх підтримку у розвитку своїх дітей! – говорить Тетяна Володимирівна.

 

 

 

 

Ми бажаємо успіхів та великого визнання нашим юним талантам, які невпинно підкорюють сцени та вражають своєю майстерністю!

Фото: Миколи Дрюченка

Залишити відповідь