Троє поліцейських порушили карантин

Опубліковано в 19:16 Важливі, Новини, У регіоні    870

19 червня, співробітник Мелітопольського відділу, старший лейтенант поліції, знаходився в одному з супермаркетів міста без засобів індивідуального захисту. Факт правопорушення, на відео, зафіксували небайдужі громадяни.

Відразу, після виявлення публікації, за дорученням голови Національної поліції, Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області призначено службове розслідування!

За результатами зібраних матеріалів, уповноваженою особою, відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення прийнято рішення про притягнення поліцейського до адміністративної відповідальності  згідно зі статтею 44-3 (Порушення правил карантину щодо людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інший випадок стався 27 червня. Співробітники Енергодарського відділу, лейтенант поліції та старший сержант поліції, знаходилися в одному з магазинів міста без засобів індивідуального захисту. Факт правопорушення, на відео, зафіксували місцеві мешканці.

Відразу, після виявлення публікації, керівництвом Головного управління Національної поліції в Запорізькій області призначено службове розслідування!

За результатами зібраних матеріалів, уповноваженою особою, відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення прийнято рішення про притягнення поліцейських до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 44-3 (Порушення правил карантину щодо людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишити відповідь