У громадському транспорті заборонять музику

Опубліковано в 11:04 В Україні, Важливі, Новини    788

У Верховній Раді працюють над законопроектом, який забороняє «акустичне насильство» в салонах громадського транспорту. Деталі розповів депутат Володимир В’ятрович в ефірі каналу «Україна 24».

«Цей закон простий, але дуже необхідний і очевидний. Його мета – обмежити можливість «акустичного насильства» над пасажирами. Пасажир не повинен розділяти якісь уподобання водія, музичні або кінематографічні. Кожен бажаючий може слухати все, що він хоче в громадському транспорті, маючи навушники, це нормальна світова і європейська практика», – сказав він.

Депутат розповів, яке повинно бути покарання для ефективності цієї ініціативи.

«На жаль, щоб до цього прийти в Україні, потрібно прийняти окремий закон, було багато скандалів, пов’язаних з тим, що пасажирів навіть висаджували. Я теж був учасником таких гарячих суперечок. Сподіваюся, після прийняття закону такого не буде. Якщо говорити про відповідальність – вона буде лежати на перевізнику, якого можуть позбавити ліцензії. Є всі підстави для того, щоб парламент спокійно прийняв цей закон», – сказав він.

1 коментар на “У громадському транспорті заборонять музику

  • Запах кебаба (шаурми) чи картоплі фрі навряд чи сподобається пасажирам громадського транспорту. Саме тому трапези в автобусах, метро та трамваях у деяких містах Німеччини не вітаються – приміром, у кельнських автобусах і метро це навіть заборонено. А якщо своєю їжею чи напоями забруднити сидіння, доведеться сплатити штраф 40 євро.

Залишити відповідь