У мешканця Більмацького району поліція знайшла «канабіс»
До трьох років позбавлення волі загрожує жителю Більмацького району, у якого під час санкціонованого обшуку поліцейські вилучили наркотичну речовину.
3 листопада працівники поліції провели санкціонований обшук на території домоволодіння 38-річного мешканця Більмацького району. У господарській будівлі правоохоронці виявили близько 300 грамів наркотичної речовини рослинного походження «канабіс». Вилучене направлено на дослідження до експертно-криміналістичного центру.
На сьогодні, відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Санкція статті – до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Всього з початку року працівники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розкрили 867 злочинів у сфері обігу наркотиків. Нагадаємо, що в ході санкціонованого обшуку домоволодіння на території Комунарського району Запоріжжя правоохоронці виявили та вилучили метадон і кокаїн.
Інформує: Відділ комунікації поліції Запорізької області