У Пологах кір

Опубліковано в 17:09 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 120

У Пологах зафіксовано випадок захворюваності на кір.

“Днями, за лікарською допомогою звернувся 33-річний пологівець, працівник поліції. Діагноз поставлений за клінічними проявами, проте відповідні аналізи вже знаходяться на дослідженні. Чоловік захворів після того, як побував на території Західної України. Зараз, людина знаходиться в інфекційному відділенні, та отримує відповідне лікування” – повідомляє завідуюча епідділом Тетяна Одинець.

У Пологівському районі циркуляції збудника не було відмічено. Минулоріч, в нас було зафіксовано 3 випадки захворюваності на кір.

Ще раз хочеться звернутися до всіх людей не ігноруйте вакцинацію. До 30 років у людини має бути 2 щеплення від небезпечної недуги.

Нагадуємо батькам, що кір – це досить небезпечне інфекційне захворювання, від якого дітей рятує лише вакцинація.

Також, слід подбати про необхідне щеплення тим дорослим, які знаходяться в групі ризику: працівники торгівлі, вчителі, вихователі, та працівники структур, у яких проходить повсякденне спілкування з великою кількістю людей, – попереджує лікар.

Отже, дорослі, не бійтесь щеплювати дітей та уважно продивіться відомості про свої щеплення. Дізнатись чи є у вас відповідні щеплення вам допоможе сімейний лікар.

Вакцинуйтесь та не хворійте!

Оля Белименко

Залишити відповідь