У Пологах введуть комендантські години?

Опубліковано в 11:52 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    3 009

Вчора, 16 квітня, комісія з питань ТЕБ ​​та НС Запорізької облдержадміністрації прийняла кілька обмежень, які будуть діяти на період святкування Великодня.

Так, комісія прийняла рішення заборонити з 13:00 18 квітня по 6:00 21 квітня пересування в громадських місцях без необхідності, обмежити роботу громадського транспорту (крім години-пік з 06:00 до 09:00 і з 16:00 до 19: 00). При цьому, в протоколі не сказано, що розуміється під «необхідністю» і чи повинен бути який-небудь дозвіл або довідка для виходу на вулицю в цей час.

В цей же період не можна буде відвідувати кладовища, а також буде зупинено роботу магазинів, крім продовольчих і тих, де продаються товари першої необхідності.

У період з 18 по 20 квітня в’їхати в міста карантинної зони (Енергодар, Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь) можна буде тільки за спецперепустками або тим, хто зареєстрований і мешкає в цих містах.

Крім того, в документі сказано, що в супермаркетах має бути не більше одного відвідувача на 10 кв.м. Також обмежити відвідування повинні і релігійні організації.

Окремим пунктом прописані обмеження для Енергодару. Там прийнято рішення встановити чіткий порядок в’їзду і виїзду через КПП.

Однак зазначимо, що дані рішення повинні затвердити глави міст, селищ і ОТГ. Крім цього, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо заборони населенню в деяких областях України пересуватися по місту має лише рекомендаційний характер. Про це повідомляла раніше Нацполіція. Таким чином, заборонити виходити на вулицю вам не можуть, але наполегливо рекомендують.

ОТЖЕ:

Керівникам всіх територій області доручено запровадити додаткові обмежувальні заходи під час проведення свята Великодня та вихідних днів, зокрема:

• з 13:00 з 18 квітня до 06:00 21 квітня заборонити пересування та перебування без необхідності громадян в громадських місцях;
• з 18 по 20 квітня заборонити роботу громадського транспорту, крім з 06:00 до 09:00 та з 16:00 до 09:00;
• з 07:00 18 квітня до 07:00 29 квітня заборонити відвідування кладовищ населенням, окрім поховань, під час яких зобов’язати дотримуватися норм санітарно-епідеміологічної безпеки;
• заборонити роботу суб’єктів господарювання у сфері торгівлі непродовольчих товарів, крім таких які реалізують товари першої необхідності , зокрема засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби.

На даний час відповідного офіційного рішення на території Пологівського району та міста немає.

 

Залишити відповідь