У Пологах вже обговорили організацію спецрейсів за умови введення надзвичайної ситуації

Опубліковано в 13:59 Важливі, Новини, У Пологах    1 235

Сьогодні, 25 березня, міський голова Юрій Коноваленко провів нараду щодо організації спецрейсів для працівників тих підприємств, установ та організацій, які в умовах посиленого карантину повинні будуть продовжувати свою роботу.

У разі, якщо в області буде оголошена надзвичайна ситуація й автобусні маршрути по місту доведеться відмінити, постане питання довезення працівників установ, що забезпечують життєдіяльність громади – медиків, мнсників, комунальників, поліції, працівників державних установ, аптек.

На нараді обговорено організацію чотирьох маршрутів та списки пасажирів, які будуть перевозитися.

Спецрейс передбачає перевезення організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху, протягом конкретного терміну. Перевезення мають здійснюватися з урахуванням обмеження кількості пасажирів в одному транспортному засобі – до 10 чоловік в автобусі.

На автобусі має міститися табличка з вказаним маршрутом та надписом конкретної категорії населення, для якої він призначений.

Питання оплати проїзду буде обговорено з первізниками пізніше.

На даний час в міській раді збирають списки працівників тих підприємств, установ та організацій, які, відповідно до закону, підпадають під категорії, які потребують перевезення в умовах карантину.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь