У Пологівському районі школярам викладають російську мову

Опубліковано в 8:50 Важливі, Новини, У районі    2 315

Предмет “Російська мова” двічі на тиждень вивчають 5-класники у КУ “Кінськороздорівський навчально-виховний комплекс” Воскресенської громади Пологівського району.

Про це повідомив місцевий житель Дмитро Бабенко, який надіслав відповідну скаргу до Департаменту освіти та науки Запорізької обласної ради та планує повідомити про це у МОН.

“Дізнався, що у 5 класі школи двічі на тиждень проходять обов’язкові уроки з російської мови!! Цікавить ціль? Зробив перший крок – написав електронного листа у Департамент освіти та науки Запоріжської областной ради. Чекаю відповіді! Наступний крок, плануючи звернення у Мінестерство освіти!”

У коментарях під дописом думки людей розділилися: одні підтримують дану ініціативу, інші засуджують:

 

Коментарів: 9

  • Дурачок! Крім інших, якщо прагнеш перемоги, треба досконало володіти в першу чергу мовою, знати історію, звичаї, і т.д., свого ворога! Як це було у противників обох світових воєн, “холоної” війни, і аж від Т.Г. Шевченка – “Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…” Хто краще знав ворога – той і переміг.

  • Людмило, твоя мама теж говорить російською, крім того знає ще одну мову и це дуже добре. Вибір мови не є показник патріотизму.

  • Людмило, твоя мама теж розмовляє російською, знає ще одну мову і ще добре. Вибір мови не визначає рівень патріотизму.

  • В Гуляйполі та ж історія. Школа #1 Престиж. Російська не зникала, також 2 рази на тиждень. І вірші вчять і тд.

  • Ось незабаром “ворог” відкриє кордони, українці “повалять” заробляти копійчину, щоб їхні сімьї з голоду не померли від “своїх патріотів”…Про це потрібно хвилюватися Дмитру Бабенку. Бо на якій би мові не розмовляли українці, а матеріальне становище тільки гіршає щодня, при тому, що “наші патріоти” збільшують мільярдні статки в рази….Не мовою приходиться кормити своїх дітей…Ніби ж ще й не вибори, що Ви, Дмитро Бабенко, піднімаєте питання мови…Ганьба!!!!!

  • Людо, Людо…..В тебе ж інтернаціональна сімья…І ти сама повинна виховувати своїх дітей . Невже викладання російської мови в школі тобі заважає бути ЛЮДИНОЮ????? А ми вивчали німецьку…і це не завадило нашому поколінню стати патріотами…

  • Ми відхилилися від теми. Питання стоїть не про знання мов і хто якою спілкується. При бажанні можна вивчити, як мій син, 7 мов. Але вибір повинні робити лише ми. Школа зобов’язана надати нам можливість сповна оволодіти державною мовою і базово навчити спілкуватися мовою міжнаціонального використання. Як правило, це англійська мова. Школа не має права нав’язувати вивчення російської мови і не варто тут шукати чорного кота у темній кімнаті. А оцінювати людину за мовою – дешевий трюк. Бо почуття патріотизму у російсько-білорусько-україномовних формується не в першу чергу мовленням. Російськомовний громадянин України може дати фору україномовному, готовому за 30 серебряників продати душу і чорту. Спілкуйтеся зі співбесідником зрозумілою мовою, оцінюйте в першу чергу не якою мовою він говорить, а по його справах.

  • Людмилі Колісник хочу нагадати, що дехто навіть із свого двору не виходив, щоб робити те, про що вона говорить))))). Ти підтримуєш тих, хто пише скарги на школу, де тебе вчили , твою дочку вчили….???? Та й сьогодні будинок культури, яким завідуєш, не маючи освіти, ніщо без школи….Не соромно??? Ганьба!!!!

Залишити відповідь