У Воскресенській громаді з’явилась добровільна пожежна команда

Опубліковано в 15:57 Важливі, Новини, У районі    372

У рамках ініціативи «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України», яка розпочалась у січні цього року за підтримки програми «ULEAD з Європою», 3 вересня у Запорізькій області відбулася сесія менторінгу з розробки планів безпеки для спеціалістів з відібраних ОТГ. Організатором візиту є Асоціація добровільних пожежних команд Республіки Польща у партнерстві з Головним управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізької області та п’ятьма об’єднаними територіальними громадами: Оріхівською, Комиш-Зорянською, Гуляйпільською, Широківською та Воскресенською. Проєкт реалізується за підтримки програми «ULEAD з Європою».

5 вересня, робочий візит менторів відбувся до Воскресенської ОТГ з метою деталізації розроблених планів. Гості відвідали майбутній Центр безпеки громадян. На сьогоднішній день ведеться реконструкція колишнього приміщення котельні в с. Воскресенка для розміщення добровільної пожежної команди, яка вже пройшла навчання.

Завдячуючи польським колегам, добровольці мають можливість перейняти досвід, і в майбутньому мешканці ОТГ матимуть свій надійний захист – добровільні команди, які разом із державними пожежно-рятувальними підрозділами стануть надійним щитом для жителів від  пожеж та надзвичайних ситуацій.

Інформує: Воскресенська громада

Залишити відповідь