У Запорізькій області “полетіли” голови

Опубліковано в 11:40 Важливі, Новини, У регіоні    1 524

30 липня Президент України звільнив із посади голову Гуляйпільської райдержадміністрації Людмилу Гришаєву. На своїй посаді вона пробула трохи більше, ніж 7 місяців.

У тексті розпорядження йдеться: «Звільнити Гришаєву Людмилу Сергіївну з посади голови Гуляйпільської районної державної адміністрації Запорізької області згідно з поданою нею заявою».

На 31 липня на посаду голови Гуляйпільської РДА декларацію подав лише один кандидат – Людмила Гончар. Дата подання декларації – 27 липня. Раніше Людмила Гончар працювала в Гуляйпільській РДА. У декларації вказаний прибуток за 2019 рік – заробітна плата, отримана за основним місцем роботи (Гуляйпільська райдержадміністрація), склала 85 433 гривні.

Розповідаючи про зняття голів Вільнянської та Гуляйпільської РДА, народна депутатка України Марина Нікітіна зазначила на своїй офіційній сторінці у Facebook: «Впевнена, що мешканці сумувати не будуть!»

Джерело: gylyajpole.city

Також, стало відомо, що це не єдине звільнення голів в області.

В розпорядженні №423/2020-рп повідомлено, що з посади голови Запорізької районної адміністрації звільнено Полієктова Романа Альфредовича згідно з поданою ним заявою.

Зазначимо, що приступив він до обов’язків 24 березня. Головою райдержадміністрації пропрацював усього 4 місяці. До цього був зареєстрований як фізична особа-підприємець.

1 коментар на “У Запорізькій області “полетіли” голови

  • Хай Віктор Ліонідович Корольов іде в ГуляПоле в РДА, він же був готовий работать вмісто Крупского в Пологах, яка йому разниця – дорога туда вже хароша.

Залишити відповідь