«Укрпошта» забезпечить безперервність доставки одноразової грошової допомоги українцям

Опубліковано в 10:39 В Україні, Важливі, Новини    1 090

Уряд схвалив необхідні зміни для забезпечення безперервного строку виплати окремим категоріям населення одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 грн, яку доставлятиме АТ «Укрпошта». Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів.

– Одним із основних пріоритетів роботи «Укрпошти» на час пандемії є не тільки розвиток бізнесу, а, насамперед, забезпечення наших громадян найнеобхіднішим, у тому числі, доставкою пенсій та інших виплат. Тому ми ініціювали відповідні зміни до порядку виплати одноразової грошової допомоги, щоб люди отримали гроші вже зараз, – прокоментував Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Він пояснив, що зараз виплата одноразової грошової допомоги фактично відтерміновується на 9 днів, оскільки виплатний період в Україні закінчується 25 числа поточного місяця і починається лише 4 числа наступного місяця. Тепер завдяки прийнятим змінам, у разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги протягом 5 календарних днів, «Укрпошта» забезпечуватиме її виплату та доставку без врахування обмежень щодо виплатних періодів.

Відповідно до постанови КМУ «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у зв’язку з негативними наслідками поширення COVID-19 в Україні для окремих категорій населення передбачено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 грн. Її зможуть отримувати окремі категорії пенсіонерів, особи з інвалідністю з дитинства, діти з інвалідністю та одержувачі різних видів державної соціальної допомоги.

Передбачається, що зазначену грошову допомогу буде доставляти АТ «Укрпошта» в рамках виплатного періоду, що встановлений для виплат пенсій з 4 по 25 число місяця протягом 3 місяців поспіль, до 25 червня 2020 року.

За матеріалами Урядового порталу

1 коментар на “«Укрпошта» забезпечить безперервність доставки одноразової грошової допомоги українцям

Залишити відповідь