В Пологах з’явився новий очільник поліції📷📹

Опубліковано в 14:06 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    1 208

Сьогодні в залі засідань Пологівської райради відбулося урочисте призначення очільника Пологівського відділу поліції.

Аби представити колегам нового керівника, з області приїхав начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області генерал поліції третього рангу Микола Лушпієнко.

Полковник поліції Олег Смирнов вже вдруге очолить пологівських поліціянтів.

“Пріоритетним напрямком роботи пологівської поліції буде робота робота і ще раз робота задля спокою та безпечного завтра для наших людей” – стверджує новопризначений начальник.

Генерал Микола Лушпієнко впевнений – “зроблено багато, а треба зробити в рази більше, тому з призначенням нового керівника має й нові надії на висококваліфіковану роботу працівників Пологівського відділу поліції”.

Олега Смирнова привітали працівники поліції, очільники Пологівської РДА, райради та голова Пологівської ОТГ.

Коментарів: 2

  • Пріоритетним напрямком роботи пологівської поліції буде робота робота і ще раз робота за для больших взяток и поборов а з призначенням нового керівника ми удвоим побори А крыша для местных царьков получит официальный статус и будет иметь систему скидок для постоянных клиентов

  • І у вас класна хвотка – мінти на лабутенах, а мєсні начальніки вроді як зовсім босяком порозувались! Навєрно Коновалєнко та Крупський в дєтстві рибячий жир та молоко в школі не допили і не виросли!!! )))))

Залишити відповідь