В уряді назвали термін для об’єднання громад. До лютого добровільно. А далі?

Опубліковано в 10:54 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    369

Міністр розвитку громад і територій Альона Бабак повідомила, що термін добровільного об’єднання населених пунктів у громади триватиме приблизно до лютого 2020 року.

“Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об’єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність через закон вже встановлювати, відповідно до перспективних планів, фактично конфігурації громад, які ще не об’єднались. Тобто ми заохочуємо зараз максимально продовжити процес добровільного об’єднання. А далі, щоб не чекати ще 100 років, поки люди житимуть в бідності та без амбулаторій, шкіл і так далі, а допомогти їм об’єднатися вже через законодавчий механізм.”

Як повідомила очільниця міністерства, наразі ще не об’єднались понад 6 тисяч громад.

За матеріалами Української правди

Коментарів: 3

  • Тут все зрозуміло – через обман та лицемірство чиновники хочуть максимально перекласти витрати на соціальну сферу (“амбулаторії. школи і так ділі”) на самих же жителів територій де все це розташоване, при цьому ніяк не зменшуючи податки які йдуть з цих територій у центральний бюджет, частина яких раніше поверталася назад централізовано. А якщо люди відмовляються добровільно об’єднуватися, то так звана “держава”, в обличчі її керманичів, зробить це примусово через прийнятий відповідний закон, але це протирічить самій назві процесу “добровільно”, а тоді чи законно? Відчуваєте парадокс? Отож!
    Але, раз уже пологівці нещодавно “добровільно об’єдналися”, то ще раз вчергове-навздогін є тема поговорити саме про Пологівську об’єднану територіальну громаду, а про що ж ще, нащо нам хтось – якщо ми тепер разом з інженерцями, басанцями та семенівцями “об’єднані громадяни”!. Вчергове згадати про недавні відповіді голови Пологівської громади Юрія Коноваленко на питання ПІКу “чи можна сподіватися, що на нових посадах будуть нові обличчя?”, які публікувалися 22 листопада (http://p-i-k.zp.ua/mene-hvylyuye-miska-rada-ogolosyla-vidkryti-vakansiyi-chy-mozhna-spodivatysya-shho-na-novyh-posadah-budut-novi-oblychchya-video-vidpovid/) . Там Юрій Анотолійович розповідає що всі нові посади будуть посідати “нові обличчя”, які будуть прийматися на роботу тільки по результатам конкусів згідно вимог та регламентів відповідних законів… Вроді все складно та правильно розповідає голова – все так… А от так, та не так, тому що вже зараз з компітентних джерел відомо хто кому з високопоставлених осіб міськради, які самі входять у склад конкурсних комісій робив протеже… Зрозуміло що сам голова легко може маніпулювати людьми у самій міськраді, та поза нею… Так само легко зрозуміти що члени комісій будуть “прислухатися” до думки “начальства” роблячи вибір по “результатах” конкурсів… Але вже ні для кого не секрет й цікавіші факти: так зав.відділом, що опікується кадрами, робить протеже своєму дуже близькому родичу! Цікавіше з замами: так один з замів приводив у міськраду …дуже близьку родичку свого близького родича, інший …близьку знайому, але найцікавіше з першим замом: мало того що робить протеже своїй …дуже близькій людині, так крім цього вона й зовсім йде на роботу в міськраду без конкурсу! Як це? А так – по стажуванню! Здивовані? Виявляється є такий хитрий хід придуманий чиновниками для працевлаштування своїх! І вона саме зараз “стажується”! Смішно, чи сумно?
    До речі, ця інформація у місті не є секретом, її легко перевірити хоча б піднявши е-декларації відповідних людей… А ви говорите – “нові обчличчя”! )))

    • Чого ж не згадали про пенсіонерку з нафталінової шафи – “нового” секретаря ради? Вона теж одну з двох своїх найрідніших планує в Пологівській ОТГ прилаштувати, так сказати – династію по жіночій лінії започаткувати!

      • Так, нероби та недолугі,з відомих пологівських установ, на керівні посади в Пологівській ОТБ збираються під егідою Ю.А. Коноваленка, як в анекдоті: «умних к умним, а міня к тібє…»!

Залишити відповідь