“Вагітні та реєстратура з хворими у Пологівській лікарні”: пояснення головного лікаря ЦПМСД

Опубліковано в 8:05 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 171

Днями, редакція ПІК отримала кричущого листа із проханням звернути увагу на ситуацію у Пологівській лікарні. Дослівно:

В Пологовской больнице на 3-м этаже в женской консультации, где идёт сдача анализов и приём БЕРЕМЕННЫХ женщин обустроили регистратуру. Туда идут больные, выздоровевшие после ковида, берут талоны к семейным врачам. Я сама беременная и стою на учёте. Пока регистратуры там не было, все было отлично, когда установили регистратуру, уже не первый раз замечаю, что пока посижу в очереди к врачу, прихожу домой с простудой. Куда это годится?! Уже и беременные никому не нужны, не то что обычные люди. Есть регистратура на первом этаже, в детской консультации, они ещё в женской решили сделать, где же у нас не будет распространяться всякая зараза, если такое вытворять?!

Ситуацію пояснює головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб:

“КП Пологівський ЦПМСД орендує всі приміщення в КНП Пологівська БЛІЛ. Це перший поверх (колишня дитяча консультація), третій поверх поліклінічного відділення, територію денного стаціонару та другий поверх колишньої клінічної лабораторії.

В умовах карантину всі прийоми розділені на “червону” (з ознаками ГРВІ) та “зелену” зони (хронічні хворі, одужуючі та інші). Також, розділяємо дитячий та дорослий прийом з первинними ознаками ГРВІ, на цій території знаходяться кабінети для забору ПЛР.

“Червона” зона – перший поверх для дітей та другий поверх для дорослих.
“Зелена” зона – третій поверх та денний стаціонар.

Для координації роботи (виписка довідок про смерть, закриття лікарняних, запис на прийом, інше) була організована реєстратура.

В Центрі повністю організована робота по дотриманню інфекційного контролю (температурний скринінг, масковий режим, рециркулятори та баклампи, антисептики та обробка поверхонь деззасобами) на всіх поверхах, плюс розділення потоків пацієнтів.

Один мінус в організації роботи, на який ми ніяк не можемо вплинути (пов’язано із транспортом) максимальний потік припадає до обіду, хоча сімейні лікарі працюють до 16.00.”

Коментарів: 3

  • Згодна,вагiтних та дiток треба вберегти,будь-ласка вiдокремте,ви всилах це зробити.

  • Я не знаю как моя жена перенесет роды! Но я точно знаю что в нашей больничке можно добиться успеха,если нет – то в ход пойдет тяжёлая ортилерия! И тут будут все отвисать ! И не только по закону! Но и за пределами забора ! Уж поверьте мне здоровье нового члена семьи- это главный приоритет для отца ! Пускай думают прежде чем подвергать наших близких людей на земле на хрень всякую !!!!!

Залишити відповідь