“ВАНДАЛІЗМ = РОЗВАГА для місцевої молоді”: Не для того встановлюються паркани щоб їх трощити

Опубліковано в 19:27 Важливі, Новини, У районі    464

До редакції новинного порталу “ПІК” звертаються місцеві з проханням висвітлити проблему с. Пологи, а саме – регулярної трощі бетонної огорожі. Люди говорять, що їм щиро жаль старань голови сільської ради, яка облаштовує порядок на селі.

Лишень цьогоріч було розтрощено чотири секції бетонної огорожі на сільському стадіоні “Україна”. Цей же паркан постраждав і минулого року. Місцеві розповідають, що вечорами там забирається “золота молодь” і не тільки вона…

Сільська голова Марина Рубан вимушена була звернутись із заявою до поліції.

Звідти прокоментували так:

28 січня до них дійсно звернулася сільський голова із заявою на вчинення невідомими хуліганських дій на с.Пологи. Вжитими заходами, працівники сектору дільничних офіцерів поліції Пологівського відділу встановили, що злочин, з хуліганських мотивів, скоїв місцевий мешканець с.Пологи 1998 року народження. Стосовно правопорушника було складено адміністративний протокол за ст.173 КУпАП (Дрібне хуліганство). Усі матеріальні збитки ним відшкодовано.

Секції паркану сьогодні вже стоять на своєму місці. Та головне навіть не це. Деякі несвідомі громадяни зовсім не поважають старання інших людей. Для комфортного проживання у селі зроблено досить багато, та знищити його можна в один момент. Подумайте над цим.

Оля Белименко

Залишити відповідь