Вербівці водили купальський хоровод та стрибали через магічне вогнище (ФОТО)

Опубліковано в 13:11 Новини, У районі    254

7 липня відбулося свято Івана купала для вербівців. Гарно прибраний паркан коло будинку культури, запах трав, дівчата з гарними вінками, всі в доброму настрої чекали початку дійства.

Гарні ведучі Наталія Сердюк та Ірина Ураскіна розповіли присутнім невелику історію свята, стародавніх звичаїв та обрядів. Далі, лунала пісня від Валерії Дібровської, яка стала першою квіткою у купальський вінок, але повірте таких творчих квітів нинішнього вечора було ще дуже багато!

Танці у виконанні колективів «Світанок» та «Веселі студенти», пісні у виконанні дуету «NEUS», а головною окрасою свята була постановка «Купальські зітхання. Історія як завжди загадкова і водночас смішна, ну і, звісно, про кохання. Головні герої Тиміш і Оленка (Вінник Юра та Дібровська Валерія) боролися за кохання, Оленка з батьками вирішували сімейні негаразди, Тиміш шукав червоні черевички для коханої, ну звісно куди ж без нечистої сили, а це були гарні чортиці ( Кишко Дарина, Чернюк Христина, Кошілка Мар`яна ) і як в будь-якому творі все закінчилося в гарному настрої і коханні.

Далі, ведучі запропонували запросити на свято Водяника та на глядачів чекав сюрприз, випливла перша леді Водяниця-річкова (Шкода Тетяна) та її сестра кікімора болотяна (Яцук Ірина), зачитали привітання від Водяника та щей пісню гарну заспівали.

Усіх присутніх привітала, із святом Івана Купала, сільський голова Кравченко Л.М. Приємним, але з невеликим смутком далі було вітання учасників танцювального колективу «Світанок», які нажаль виходять із його складу – Миргород Владислав, Редько Владислав, Жадан Костянтин, Іваненко Богдан, нажаль нам їх не вистачатиме та вони йдуть в перед і маємо надію, що на канікулах вони знайдуть час щоб іще потанцювати вже в складі тан. кол. «Веселі студенти» і наостанку на них чекали подяки невеличкі призи і звісно прохід червоною дорідкою і звичайно з бурхливими оплесками від глядачів.

Запальні танці, веселі пісні та ігри додали присутнім гарного настрою з яким гості й дійшли до фіналу свята. Після чого, настав час бравим парубкам, сильним та сміливим, запалити купальську ватру, після чого усі завзято стрибали через магічне вогнище.

Залишити відповідь