Від Запорізької області відправилась перша у 2021-му група призовників

Опубліковано в 10:22 Важливі, Новини, У регіоні    985

Перше у цьому році відправлення на строкову службу відбулося 6 квітня з території обласного призовного пункту — це 27 юнаків віком від 18-ти до 27-ми років з усіх територій Запорізької області. Про це пише suspilne.media.

Через карантинні обмеження захід провели без участі батьків, інших родичів і друзів призовників та без урочистостей. За новими стандартами строкової служби призовників відправлять не до навчальних центрів, а одразу до військового підрозділу, в якому вони служитимуть. Наразі, до 101-ої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України. Ті з призовників нашої області, хто має вищу освіту, а таких близько 15%, служитимуть 12 місяців, хто має лише середню — 18 місяців.

Як пояснив Андрій Якунін, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення, згідно 119 статті Кодексу законів про працю, за призовниками, які ідуть до війська, зберігається середній заробіток з останнього місця роботи, на весь час проходження служби. Також, під час призову вони отримають матеріальну допомогу в обсязі 2-х прожиткових мінімумів – 4 540 грн.

Загалом, план призову на строкову службу по Запорізькій області на 2021 рік — 605 чоловіків віком від 18-ти до 27-ми років. Впродовж цього тижня буде відправлено 140, повідомили заступники військового комісара. Нагадаємо, строковики не залучаються до Операції Об’єднаних Сил.

Залишити відповідь