Відбулась перша відправка пологівських хлопців осіннього призову 📷

Опубліковано в 12:40 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 331

Дуже емоційним видався сьогоднішній ранок у Пологах. Хвилювання хлопців, сльози рідних та коханих під Пологівським райвійськкоматом…

Сьогодні відбулась перша відправка осіннього призову-2019 до навчальних центрів Збройних сил України (Львівська та Чернігівська область). Із 7 призовників, що сьогодні відправились, один буде служити рік (має вищу освіту), інші – 1,5 роки.

Розпочався призов юнаків 1992 – 2001 р.н. на строкову військову службу. Відповідно до Указу президента від 19 січня 2019 року, призову на строкову військову службу в жовтні-грудні з Пологівського району підлягають 407 осіб. З обласного військкомату отримано якісний наряд – 23 чоловіка, з резервом 26 чоловік.

Станом на 8 жовтня, з Пологівського району заформовано на відправку 15 чоловік, що становить 59%.

На сьогоднішній день, неявка призовників нашого району складає понад 100 чоловік, у довготривалому розшуку знаходиться близько 160 осіб, що ухиляються від призову.

– Щоденно проводиться оповіщення призовників, але, нажаль, громадяни України не хочуть виконувати свій конституційний обов’язок, на місці вигадуючи аргументи для ухиляння від призову. І така ситуація під час кожного призову. – говорить Олександр Маляревич – т.в.о. військового комісару Пологівського райвійськкомату, підполковник.

Призовники, які офіційно працевлаштовані на підприємства, в установи, заклади під час проходження служби отримують зарплатню та за ними зберігається місце роботи. При відправці до військової частини, виплачується дві мінімальні заробітні плати. Особи, які мають вищу освіту проходять строкову службу протягом року, інші – 1,5 роки. По завершенню строкової служби, УСЗН виплачується матеріальна допомога, при звільненні 9 окладів. Заробітна плата у строковика на даний час становить від 350 до 700 грн..

– Ми не повинні возити повістки, адже відповідно до Указу та закону про військовий обов’язок та військову службу, призову підлягають з 18 років. З початку призову (в даному випадку це 1 жовтня) після 10 днів, якщо призовник не отримав повістки, він має самостійно з’явитись у військкомат для уточнення даних та проходження медичної комісії. Тож, закликаю усіх, хто підлягає призову прийти у військкомат у найближчі терміни. – звертається Олександр Олександрович.

Наступна відправка призовників відбудеться 17 жовтня, 29 жовтня та 27 листопада. У листопаді та грудні призовники направлятимуться на службу у війська Нацгвардії, прикордонників та держслужби спеціального транспорту.


До речі, з 1 січня 2020-го року Пологівський райвійськкомат буде реорганізовано у територіальний центр комплектування і соціальної підтримки Пологівського району. Переобладнання будівлі відповідно до нових вимог має відбутись за сприяння органів місцевого самоврядування.

Залишити відповідь