Всеволод Ромашов підкорює Київ 📷 📹

Опубліковано в 13:11 В Україні, Важливі, Новини, У Пологах    488

14 вересня у Національному заповіднику “Софія Київська” відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль моди та стилю “ETHNO FASHION LOOK 2019”. Стильний та активний пологівець Всеволод Ромашов, дізнавшись про конкурс, одразу ж вирішив брати в ньому участь.

Організатори фестивалю: Центр естетичного виховання, моди та стилю «Little Miss», за підтримки керівництва Національного заповідника «Софія Київська” організували справжнє показове дійство, де всі учасники – переможці.

Українські костюми демонстрували звичайні маленькі громадяни, театри мод, модельні агенства і просто модельєри з усієї України.

Всього було три етапи:

– попередній
– вихід в українських костюмах
– представлення

Сєва виступав у двох образах – українського козака та пастушка.

Фестиваль моди та стилю “ETHNO FASHION LOOK 2019” – проєкт без часових меж і територіальних кордонів. У мальовничому місці – перлині світової архітектури «Софії Київській» через покази національного вбрання, етно-костюмів та фешн-образів зустрілися традиції та сучасність.

Головним є те, що наш знаменитий маленький пологівець не відпочиває, а знову шукає самовираження, бере участь у яскравих, патріотичних дитячих конкурсах аби прославити рідне місто. За підтримку хлопець та його родина дуже дякують Лілії Гайдук та Чернявській Тетяні.

“Знаєте аж мурашки по шкірі, коли через потужну акустичну систему у столиці нашої країни голосно чуєш ім’я свого сина та назву нашого славного міста Пологи” – зізнається мама Всеволода Вікторія Ромашова.

Новинний Портал ПІК щиро вітає Всеволода з черговим здобутком. Вперед Сєва, і тільки вперед!

Залишити відповідь