Вишиванка – це не просто модно…

Опубліковано в 20:08 Новини, У районі, Цікаво та корисно    348

Вишиванка сьогодні це не тільки данина моді, а для більшості населення України ще й вираження національної свідомості, патріотичної зрілості та єдності зі своїм народом, його традиціями, історією та самобутньою культурою. Дуже тішить те, що нарешті наш народ вголос заговорив про себе, як про незалежних, патріотичних, волелюбних та щирих людей.

Наші вишиванки полюбилися всьому світові – І не даремно, адже вони – прекрасні. А в скільки може обійтися купівля вишиванки в Пологах? Ми промоніторили ціни на ринку та в магазинах, та маємо сказати, що купівля цього національного одягу таки влетить в копієчку.

Жіночі та чоловічі сорочки в Пологах продають від 350 до 800 грн. з машинною вишивкою, ручна робота ціниться значно дорожче від 800 грн. до 2500 тис. грн. Придбати красу ручної роботи можливо або ж через мережу інтернет, або у приватних вишивальниць. Дитячі вишиті вироби коштують від 250 грн. Серед вишиванок для дітей є навіть вишиті бодики для немовлят, вартістю від 150 грн. Різноманіття видів вишиванок по-чесному вражає: від строгої чоловічої сорочки з попліну до вишуканої жіночої льняної сукні.

Ексклюзивних та дорогих вишитих речей в Пологах не купиш. “Їх не вигідно продати – мало клієнтів” – говорять продавці Пологівщини. Та все ж, наші модниці виходять за рамки місцевих кордонів – привозять ексклюзивні вишиванки з відпочинку на Західній Україні, купують у місцевих майстринь вишиванки за персональним замовленням чи просто вчаться вишивати самі.

Завтра Всеукраїнський День вишиванки. Саме завтра в Пологах можна буде побачити найбільшу кількість людей в національному одязі одночасно.

Діліться своїми фото та враженнями 🙂

Залишити відповідь