Висота – його робота. Пологівець працює, не відчуваючи землі під ногами (ВІДЕО)

Опубліковано в 14:18 В Україні, Відео-галаеря, Важливі, Новини    923

Усі професії важливі, усі професії потрібні, але є вкрай небезпечні.

Днями, натрапили на відео пологівця, що перебував на надзвичайній висоті. Зацікавились, та дізнались про його ризики щодня. Наш 32-річний земляк Олег Кошовий вже рік працює, не відчуваючи землі під ногами – у прямому сенсі.

– Навчався на електрогазозварювальника у Пологівському профліцеї, вирішив розширити свої можливості, опанувавши щось нове – альпінізм. Нині, я альпініст-зварювальник, працюю на субпідрядну фірму, що виконує державні замовлення, тому я і не їду за кордон, тут добре платять, і побував вже в 12 областей України. Зараз на Закарпатті, від Мукачево і йдемо до Виноградова до кордону. – розповідає нам чоловік.

Лише уявіть, мінімальна висота, на якій працює Олег Юрійович – 30 метрів, але бува й по 60 м.

– Вперше, моя робоча висота була 40 м. Так було страшно, що я думав більше не полізу, але адреналін робить таке, що на другий день ліз вгору, і чомусь не боявся, а чому – і досі не знаю. – ділиться спогадами Олег.

Відео-момент з робочого процесу (не для слабкодухих):

Доречі, професія альпініста серед перших у рейтингу найнебезпечніших. Представники цієї професії постійно наражаються на небезпеку, хоча їх споряджають спеціальним устаткуванням і пристосуваннями. І до цих пір найбільш поширеною причиною смерті на робочому місці серед промислових альпіністів є падіння з величезної висоти.

Залишити відповідь