Як у Пологах пройде Водохреща

Опубліковано в 8:40 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 693

19 січня пологівці відзначатимуть останнє релігійне свято новорічно-різдвяного циклу – Водохреще. На жаль, свято випадає на час посилених карантинних обмежень для протидії розповсюдженню коронавірусу.

Відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2020 року за № 1236, в період з 8 до 25 січня 2021 року на території України прийнято ряд заборон, зокрема забороняється проведення культурних масових заходів.

Тому жодних масових заходів на свято Водохреще Пологівська міська рада організовувати не буде.

Однак, якщо мешканці громади забажають цього дня зануритися у водохресну воду, у традиційних місцях купань чергуватимуть рятувальники.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Коментарів: 4

  • На водопаде будет установлена конструкция для безопасного входа в воду? Будет палатка для переодевания?

    • Шановна Надежда, для початку не провокуйте очільників Громади зважаючи на ситуацію, а головне – вивчіть мову, якщо проживаєте серед нас, шануйте та поважайте українські традиції, а запозичені у московітів лишіть за межами України! https://www.ponomaroleg.com/ce-rosijska-tradicija.html

  • Президенту можна порушувати, а нам на “бублик” не можна. І до чого тут московиті? Десятиліттями українці купалися, а сьогодні стало запозичене. Тоді і балалайки всі треба спалити.

    • А хто вас на “бублик” не пускає? Чи в обов’язки міського керівництва входе купати бажаючих в ополонці, та мити моржам спини? А коли хтось в цей день захоче пити пиво з таранькою серед площі, а не бовтатися у канаві? Чого б тміськраді не контролювати і цей процес? Та й Україна не церковна держава! Хай та церква, яка це вітає, забезпечує вам належний комфорт біля ополонки! Зелений президент, загалом як і всі до нього, з головою не друже – то треба нього приклад брати? Правильно говорите – десятиліттями! Не тисячоліттями, навіть не століттями! Масово булькать в ополонку в Україні започаткував президент Ющенко. А в Пологах першим купатися зимою почав Максим, до речі відома особистість у місті, і було це у 1979 році, на ставку Мінералу, тоді Приазовського рудоуправління… 😉

Залишити відповідь