Як вихованці Пологівського центру реабілітації вчилися кататися на ковзанах 📷

Опубліковано в 15:54 Новини, У Пологах, У регіоні, Фото-галерея    361

У рамках Новорічно-різдвяного фестивалю вихованці Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відвідали головну ковзанку області, що знаходиться на центральній площі міста Запоріжжя – Фестивальній.

Як зазначив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, такий подарунок для дітей вразливих категорій вдалося організувати за підтримки соціально активного бізнесу.

За інформацією Служби у справах дітей ОДА, благодійна акція на льодовій ковзанці біля головної обласної ялинки розпочалась із показового виступу юного фігуриста. Далі діти-вихованці Пологівського центру безкоштовно вчитися кататися на ковзанах за допомогою тренерів.

Як розповіла начальниця Служби Антоніна Матвєєва, в області функціонує п’ять центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, у яких цілодобово перебувають понад 260 дітей. Ці діти лишилися без батьківського піклування. У Пологівському центрі – 35 вихованців.

– Сьогодні нам вдалося подарувати льодові розваги 11 діткам, втім на цьому акція не закінчується. Поки працюватиме ковзанка, ми плануємо охопити якомога більше вихованців. Сьогодні усі діти мали можливість покататися на ковзанах і отримати подарунки. Окрім цього, по закінченню льодових розваг діти відвідають кіноконцертний зал ім. Довженка та переглянуть фільм, – зазначила Антоніна Матвєєва.

Служба у справах дітей облдержадміністрації продовжує співпрацю із громадськими організаціями та благодійними фондами, які працюють в інтересах дітей.

Зокрема, багаторічним партнером Служби є Благодійний фонд «Вірити, Надіятися, Любити». З кінця грудня 2019 спільно із волонтерами американської місії «Hope For Orphans» та молоддю з Республіки Білорусь організовано проведення зимового табору «Різдвяні зустрічі» для вихованців комунальних закладів області. Так, участь у благодійній акції взяли вихованці Запорізького, Мелітопольського, Мирненського обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Завдяки небайдужим людям в дні зимових канікул усі діти були охоплені змістовним дозвіллям: брали участь у майстер-класах, вікторинах, конкурсах, культурно-розважальних програмах, святкових заходах тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь