Які проблеми будуть вирішуватись у Басані?

Опубліковано в 9:07 Важливі, Новини, У районі, Фото-галерея    636

Традиційно щовівторка представники керівництва міської ради виїжджають на території старостинських округів, де проводять прийоми громадян. 4 серпня, з робочим візитом на території Басаньського старостинського округу побував перший заступник міського голови Юрій Вєтров.

Під час візиту він поспілкувався з виконуючим обов’язки старости Олександром Петрушовим і працівниками старостинського округу. Разом обговорили проблемні питання сільської території. Місцевих мешканців турбує стан доріг до Басані і по селу. Великоваговики продовжують руйнувати дорожнє покриття. Пологівська міська рада вкотре звертатиметься до Запорізької облдержадміністрації з цього приводу, адже це дорога обласного значення.

Юрій Володимирович також побував у місцевому дитячому садочку «Колобок». Після проведеного ремонту каналізації і приміщень у дитсадку знову приймають дітей. До нього ходять 33 маленьких мешканці території. Для їхнього розвитку там створені комфортні умови. У самому садочку тепло, гарно і затишно, кімнати обладнані сучасними меблями. На подвір’ї діти залюбки катаються на гірках і гойдалках. Є на території і затишні бесідки. Ще у планах влади громади – ремонт покрівлі дитячого садка.

Відвідав перший заступник міського голови Басанський клуб, де зустрівся з фінансовим директором ТОВ «Романцови і Ко», депутатом міської ради Валентиною Романцовою. Товариство відремонтувало сільський клуб і передало його громаді. Ремонт там зробили чудовий. В стару будівлю буквально вдихнули нове життя. Окрім того, що всередині зробили капітальний ремонт, там ще й встановили твердопаливний котел, потужності якого вистачає для обігріву великого приміщення.

Тепер там мріють про ремонт ганку, нову музичну апаратуру і проектор, щоб можна було фільми, ролики демонструвати глядачам і репетиції та концерти проводити на високому рівні. Юрій Володимирович повідомив, що для клубу мають незабаром закупити крісла, і до всього іншого також дійде справа.

Сільський клуб – осередок культури і дозвілля як для старших басанців, так і для дітей та молоді. Біля його приміщення розташований ще й гарний майданчик, де є гірки, гойдалки для дітей, а також тенісний стіл, вуличні тренажери, де можуть займатися навіть дорослі. У планах влади – озеленення цієї території.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Коментарів: 2

Залишити відповідь