З чим прийшли 40 пологівців до депутата?

Опубліковано в 15:59 Важливі, Новини, У Пологах    307

Учора, 12 вересня, депутат Запорізької обласної ради Андрій Чеберко провів особистий прийом громадян у приміщенні Пологівської районної ради.

40 пологівців звернулися до депутата з проханням допомогти у вирішенні життєво важливих питань, що стосуються надання матеріальної допомоги на лікування пенсіонерів та малозабезпечених громадян, закупівлю вугілля для опалення житла в осінньо-зимовий період та оплати житлово-комунальних послуг. Всі питання, з якими прийшли відвідувачі на прийом, взяті на особистий контроль депутатом обласної ради.

Цього ж дня, депутати районної ради провели прийоми громадян на закріплених територіях у приміщеннях міської та сільських рад, ЦКД «Гірник».

Під час прийому до народних обранців звернулися мешканці району з різноманітними життєвими проблемами й потребами. Порушені питання стосувалися матеріальної допомоги на лікування, розв’язання соціально-побутових проблем тощо. З усіма громадянами депутати поспілкувалися, вислухали існуючі проблеми, та підготували відповідні пакети документів для надання адресної грошової допомоги в установленому порядку.

Інформує: Пологівська райрада

Залишити відповідь