З пологівськими молодими правопорушниками провели профілактичну роботу

Опубліковано в 13:01 Важливі, Новини, У Пологах    213

У наш час надзвичайно гострою є проблема збільшення правопорушень серед дітей і молоді. Безперечно, правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії, розпадом сім’ї, поширенням інших соціально негативних явищ.

Правопорушення, здійснені молодими особами – це небезпечне соціальне явище, оскільки, по-перше, негативно впливають на формування особистості; по-друге, завдають значної шкоди суспільству через втрату трудових ресурсів (лише третина покараних повертаються до повноцінного суспільного життя); по-третє, відіграють значну роль у формуванні рецидивної злочинності.

Тому, профілактична робота з подолання злочинності серед молоді є надзвичайно важливою.

Саме з цією метою фахівці із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Пологівського РВ  філії Державної установи «Центр пробації» 11 вересня  було проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Особлива увага під час бесіди з правопорушниками приділялася застереженню від вчинення ними в майбутньому протиправних дій, наголошувалось на небезпеці антисуспільної поведінки та на важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

За інформацією Пологівського РЦСССДМ

Залишити відповідь