З важливими питаннями у Пологах засідав виконком

Опубліковано в 11:59 Важливі, Новини, У Пологах    359

21 травня, в Пологівській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Юрія Коноваленка.

На засіданні розглянули 22 питання порядку денного.

Заслухано звіт про виконання бюджету Пологівської міської об’єднаної територіальної громади по доходах та видатках за І квартал 2020 року.

Членами виконавчого комітету розглянуто результати аудиторської перевірки ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради за 2019 рік, яка показала, що фінансовий стан комунального підприємства покращився і є задовільним.

Підтримано проєкт рішення щодо встановлення тарифів на платні медичні послуги для проведення профілактичних медичних оглядів на 2020 рік у комунальній установі «Пологівська залізнична лікарня» Пологівської міської ради. Медогляди проводитимуть згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 р. № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» (з обстеженнями).

Також члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо утворення колегії відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради та затвердили Положення про неї, затвердили списки учнів закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради для нагородження грошовими винагородами згідно з програмою «Обдарована молодь» на 2020 рік.

Розглянули і питання торгівлі, зокрема, надали дозвіл на роботу літніх майданчиків на території громади.

Важливим питанням порядку денного стало надання матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в складні життєві обставини. Рішенням виконкому одноразову матеріальну допомогу з місцевої програми «Турбота» виділено 38 громадянам.

Інформує: Пологівська міськрада

Залишити відповідь